کد خبر: 31306
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲:۴۳
نطق صریح دکتریوسفی در خصوص حادثه تروریستی اخیر اهواز؛

حوادثی را که ما در استان خوزستان شاهد آن هستیم مشابه حوادثی است که در سال ۸۴ اتفاق افتاد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ دکتر همایون یوسفی نماینده مردم اهواز ؛ باوی؛ کارون و حمیدیه در نشست علنی روز یکشنبه اول مهرماه ۱۳۹۷ مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود؛ گفت : حوادثی را که ما در استان خوزستان شاهد آن هستیم مشابه حوادثی است که در سال ۸۴ اتفاق افتاد و همان بازیگران سیاسی که الان به عنوان معاند در خارج از کشور هستند حال اغلب آنها در استان خوزستان به عنوان فعالین سیاسی در حال فعالیت هستند و باید موضع خودشان را نسبت به وقایع اتفاق افتاده در استان خوزستان مشخص کنند.

همایون یوسفی افزود : استان خوزستان به همان دلایلی که ابتدای جنگ به عنوان نقطه ی هدف انتخاب شده در حال حاظر هم به عنوان نقطه هدف انتخاب شده و این توجه ی ویژه تر مجلس و دولت را میطلبد.

وی گفت :بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس به کرات مسائل استان خوزستان را پیش بینی کرده و مستند به تمامی مسئولین ارشد دولت ارائه دادم اما دریغ از گوش شنوا.

همایون یوسفی در ادامه تصریح کرد:من نگران هستم که وقایع سال ۸۴ دوباره اتفاق بیفتد با این تفاوت که الان دشمنان ما تجربه سال ۸۴ را دارند و آستانه تحمل مردم کمتر شده از طرفی اگر وقایع امروز پیشگیری نشود در آینده ادامه پیدا میکنند.

در پایان نماینده مردم اهواز ؛ باوی؛ کارون و حمیدیه گفت :من از این تریبون اعلام میکنم که دولت و مجلس باید توجه ویژه تری به استان خوزستان داشته باشند و هرگونه مماشات در برخورد با مسائل خوزستان باید بادقت بیشتری به آن توجه شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک