کد خبر: 31461
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۵:۳۵

مراسم تقدیر از مسئولان ایمنی و بهداشت کار با حضور هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت کار اهواز در هتل نیشکر این شهر برگزار شد.

به گزارش خوزستان سرافراز، محمد همایی فر شامگاه شنبه در مراسم نکوداشت روز ایمنی و آتش نشانی اظهار کرد: در این مراسم به رسم نکوداشت از فعالان حوزه ایمنی و بهداشت که کار پرچالشی دارند، تقدیر و تشکر می کنیم.

وی با اشاره به اینکه معمولا این چالش ها باعث می شود که تحمل محیط کار برای آنها سخت باشد، خطاب به آتش نشانان و فعالان ایمنی محیط و بهداشت گفت: به عنوان متولیان انجمن صنفی وظیفه خود می دانستیم که این گردهمایی را برگزار و بابت احساس مسئولیت، تلاش هایی که دیده نمی شود و زحمات شما قدردانی کنیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت کار اهوازتصریح کرد: در این جلسه از افرادی که در طول سال فعالیت های خود را به اداره کار منعکس و جزو فعالان این عرصه بودند، تقدیر و تشکر می کنیم.

همایی فر ادامه داد: از بین افراد معرفی شده بعد از ارزیابی تعدادی را برای تقدیر انتخاب کردیم.

وی بیان کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر قوانین شفاف تر و دغدغه ها نیز از حیث تأیید صلاحیت مسئولان ایمنی مستقر در کارگاه ها نیز افزایش پیدا کرده تا هر روز کمتر از گذشته شاهد بروز حوادث ناگوار در محیط کار باشیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت کار اهوازاضافه کرد: در سال های اخیر رشته های دانشگاهی مرتبط با ایمنی محیط کار فعال شده تا همکاران دانش اموخته به عنوان یک بازرس در کنار بازرسان اداره کار فعالیت کنند.

همایی فر یادآور شد: به عنوان انجمن صنفی ایمنی و بهداشت کار اهواز دغدغه احراز صلاحیت مسئولان ایمنی در شهرستان ها را داشتیم و بر همان مبنا به دنبال بهره گیری از سامانه مربوطه در این راستا بودیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت کار اهواز در پایان گفت: سامانه احراز و تایید صلاحیت مسئولان ایمنی به منظور تسهیل امور ثبت نام متقاضیان طراحی و آغاز به کار کرده تا به لحاظ کیفی وضعیت موجود بهبود و نتایج آن را در حوزه سلامت و کاهش حوادث کار شاهد باشیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک