کد خبر: 31481
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲:۱۸
همایون یوسفی در جمع خبرنگاران در تشریح نشست غیرعلنی امروز مجلس:

نماینده مردم  اهواز در مجلس شورای اسلامی جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درخصوص حادثه تروریستی اهواز را تشریح کرد.

خوزستان سرافراز، همایون یوسفی در حاشیه نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۰ مهر) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص نشست غیرعلنی امروز صبح مجلس گفت: نشست غیرعلنی امروز با دعوت از مسئولان کشوری و لشگری و کلیه مقامات مسئول برگزار شد و به مسائل مختلف استان خوزستان پرداخته شد. در این نشست وزارتخانه های اطلاعات و کشور و مسئولان نظامی و انتظامی  گزارشاتی به نمایندگان ارائه دادند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست نمایندگان مجلس نظرات خود را درخصوص مسایل اخیر بیان کردند و مقرر شد در این رابطه پیگیری های لازم انجام و گزارش ارائه شود.

وی افزود: خوزستان همیشه فرزند خلف ایران اسلامی بوده و خواهد بود و از ناحیه خوزستان در طول تاریخ برای کشور پیش نیامده و نخواهد آمد، خوزستان آیینه تمام نمای کشور است و مردم خوزستان و مردم ایران در مقابل دشمنان صف واحد دارند و تروریست های کوردل که حادثه تروریستی اهواز را رقم زدند، هیچگونه عقبه اجتماعی ندارند و به نظر می رسد که وقوع چنین حوادثی باعث انسجام بیشتر مردم و پربارتر شدن درخت نظام جمهوری اسلامی ایران می شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: به همان دلایلی که دشمن در ابتدای جنگ تحمیلی خوزستان را به عنوان نقطه هدف حمله در نظر گرفت، مجدداً به نظر می رسد به همان دلایل این استان به عنوان نقطه هدف انتخاب شده است و باید همه ارکان نظام، دولت و مجلس در کنار مردم خوزستان باشند و امیدواری به واسطه اقتداری که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی دارد، از وقوع حوادث اینچنینی جلوگیری شود.

وی درخصوص مقصران حادثه تروریستی اهواز گفت: این موضوع درحال بررسی است و در سطح ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین دولت و وزارت کشور در حال بررسی بوده و گزارشات اعلام خواهد شد.

یوسفی در پایان افزود: مقامات مسئول درخصوص مقصران حادثه تروریستی اهواز باید پاسخگو باشند، ولی این موضوع قطعاً ریشه خارجی داشته و ابعاد داخلی این موضوع نیز درحال بررسی است و زمان اعلام گزارش در این رابطه از سوی مقامات مسئول اعلام خواهد شد و در سطح دولت و مجلس بعد از دستیابی به نتایج، گزارش ارائه خواهد شد.

“خانه ملت “

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک