کد خبر: 31511
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱:۲۹
معاون امور گمرکی خوزستان:

معاون امور گمرکی ستاد نظارت گمرکات خوزستان گفت: حجم تجارت خارجی ۱۷ میلیون تُنی از مرزهای این استان نشان از امنیت پایدار تجاری دارد.

به گزارش خوزستان سرافراز، علی قبادی شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از مرز چذابه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۶ ماهه امسال حجم تجارت خارجی تقریبا ۱۷ میلیون تنی کالا به ارزش هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار و تبادل کالا در مرزهای زمینی و دریایی خوزستان نشان از امنیت پایدار تجاری در مرزهای استان و تعامل سازنده دستگاه های همجوار دخیل در امر تجارت خارجی دارد.

وی افزود: گمرک خوزستان بر اساس مأموریت محوله در گمرکات مرزی شلمچه و چذابه به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به زائران حسینی آمادگی کامل دارد.

معاون امور گمرکی ستاد نظارت گمرکات خوزستان تصریح کرد: در مرز چذابه دستگاه های ایکس ری مسافری فعال است و هیچ مشکلی از نظر خدمات رسانی به زائران نداریم.

قبادی در پایان بیان کرد: گمرکات خوزستان در مرزهای شلمچه و چذابه با استفاده از امکانات در اختیار از جمله ایکس ری مسافری برای تسهیل ورود و خروج زائران آماده خدمت رسانی است و در زمینه صادرات کالا نیز آمادگی کامل برای ارائه خدمات را داریم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک