کد خبر: 31592
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۷:۰۷

دو مدیر ایرانی باشگاه شارلوا بلژیک صبح امروز توسط پلیس این کشور دستگیر شدند.

خوزستان سرافراز/ تیم شارلوا بلژیک با مالکیت دو مدیر ایرانی خود مهدی و مجتبی بیات در سال های اخیر شرایط خوبی را سپری می کند. این تیم که با تصمیم مستقیم این خانواده اخیرا تبدیل به سکوی پرتابی برای بازیکنان ایرانی شده بود که در لیگ برتر ایران درخشش خوبی داشته اند و به همین ترتیب ابتدا کاوه رضایی و سپس امید نورافکن و علی قلی زاده را به خدمت گرفت.

اما امروز صبح رسانه های بلژیکی خبر از دستگیری یکی از  این دو برادر (مجتبی) توسط پلیس  این کشور داده اند. جرم او پول شویی، تبانی، فرار مالیاتی و دست بردن در برخی نتیاج بازی ها است که جرم سنگینی به حساب می آید.  پیگری ها برای دستگیری مهدی نیز ادامه دارد و دادستان بلژیک اعلام کرده تا چند روز آینده سایر مدیران سرشناس فوتبال این کشور که در مظان اتهام قرار دارند نیز دستگر خواهند شد. بیات بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ مدیر این باشگاه بود و در حال حاضر از سهامداران این تیم محسوب می شود.

این موضوع قطعا می تواند به آینده نورافکن و قلی زاده نیز لطمه بزند و باید دید این دو بازیکن می توانند در این تیم ادامه دهند یا به لیگ ایران دیپورت خواهند شد؟!

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک