کد خبر: 31631
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲:۲۲

متاسفانه شهرداری دیوار کوتاهی به نام کیوسک افشین یگانه مقدم را نشانه گرفته است.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ در هفته گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از جمع اوری کیوسک یک شهروند ضایعه نخاعی توسط واحد اجرائیات شهرداری بود.

شیوه برخود عوامل شهرداری و جمع آوری کیوسک این شهروند ضایعه نخاعی ، سبب رنج خاطر برخی شهروندان اهوازی و وارد شدن انتقادهایی بعضاً تند به عملکرد شهرداری و شورای شهر اهواز شد.

اگرچه به نظر نمی‌رسد هیچ شهروندی به اجرای قانون معترض باشد اما آنچه می‌تواند مورد توجه باشد از سویی نوع برخود عوامل اجرایی با موضوع اخیر و رفتار غیرقابل قبول آنها در تصاویر منتشر شده با توجه به ضایعه نخاعی بودن مالک این کیوسک بنام افشین یگانه مقدم و از سویی دیگر برخورد دوگانه با متخلفان ساخت و سازهای غیرقانونی است چرا که این شبهه همواره در اذهان عموم وجود دارد که برخوردهای تند عوامل اجرایی معمولاً با ضعفا صورت می‌گیرد و افراد متنفذ بعضاً از این برخوردها معاف هستند!

آیا کسانی که این اقدام غیراخلاقی  وغیرمنتظره را با افشین یگانه مقدم ( معلول ضایعه نخاعی ) انجام داده اند ؛ با تمام متخلفان اینگونه برخورد می کنند ؟ آیا با کسانی که با رانت و لابی هزاران هکتار از زمین های بیت المال را تصرف نموده اند؛ اینچنین برخورد می شود؟

چه کسانی به شما مجوز داده اند که با یک معلول ضایعه نخاعی؛ اینگونه برخورد کنید؟ متولی این استان کیست ؟

بعد از یکسال دوندگی و با حمایت استاندار و …..‌‌‌‌و اخذ مجوزات کامل از شهرداری ؛ افشین یگانه مقدم کیوسک خود واقع در فلکه سنگر ملی راه را بازسازی نموده و اینبار در یک اقدام تاسفبار شهرداری منطقه ۳ اهواز دستور جمع آوری کیوسک را صادر می نماید.!

قصه تلخ و تاسف بار این ماجرا به همین جا ختم نشده و متاسفانه تا به امروز بجای دلجویی از این معلول ضایعه نخاعی و جبران خسارت های وارد شده هیچ اقدامی درجهت رفع این مشکل توسط مدیران استان وشهرداری صورت نگرفته و کماکان صدای مظلومیت افشین یگانه مقدم به گوش هیچ مسئولی نمی رسد.

متاسفانه شهرداری دیوار کوتاهی به نام کیوسک افشین یگانه مقدم را نشانه گرفته است.

صحبت های افشین یگانه مقدم مالک کیوسک ؛

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک