کد خبر: 31734
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
اظهارات جنجالی یاسر هاشمی در مورد دانشگاه آزاد:

 اگرچه هاشمی زدایان چهار نعل می تازند تا در غبار سم اسبانشان ؛ حقیقت ها پنهان بماند؛ اما فردا که غبارها بنشیند و خورشید حقیقت نمایان شود؛ مطمئن باشید دانشگاه آزاد اسلامی؛ هم برای ایران عزیز و هم برای ایران ؛ عزیز می ماند.

خوزستان سرافراز/  یاسر هاشمی رفسنجانی طی یادداشتی نوشت: اولا بگویم که به عمد علایم نگارشی را در تیتر رعایت نکردم تا بخوانید: دانشگاه آزاد اسلامی برای ایران؛ عزیز می‌ماند و یا برای ایران عزیز می‌ماند.

 اگرچه هاشمی زدایان چهار نعل می تازند تا در غبار سم اسبانشان ؛ حقیقت ها پنهان بماند؛ اما فردا که غبارها بنشیند و خورشید حقیقت نمایان شود؛ مطمئن باشید دانشگاه آزاد اسلامی؛ هم برای ایران عزیز و هم برای ایران ؛ عزیز می ماند.

ثانیا این روز‌ها هر جا که می‌روم؛ به خاطر اتفاقاتی که از فردای ارتحال آیت الله هاشمی و به خصوص از سه ماه پیش در دانشگاه آزاد اسلامی افتاد و مثل بازی دومینو ادامه دار است؛ خیلی از دانشجویان جدید و قدیم و خانواده‌های آنها؛ مخصوصا فارغ التحصیلان بزرگترین دانشگاه حضوری دنیا؛ شدیدا ابراز نگرانی می‌کنند که با این شیوه مدیریت و موضع گیری‌های مسئولان خود نظام پندار؛ آینده این دانشگاه و سوابق علمی ما چه می‌شود؟

با نهایت اطمینان به این عزیزان می‌گویم که زمستان هیچ وقت برای همیشه در هیچ باغی نمی‌ماند؛ حتی اگر در و دیوار باغ قندیل ببندد و تاریخ؛ اتفاقاتی از این دست را زیاد دیده است.

در مثل مناقشه نیست و من هم نمی‌خواهم به طریق قیاس بنویسم؛ اما تاریخ اسلام و ایران را بخوانید و ببینید که چگونه در مقاطعی؛ جا‌هایی را ویران کردند؛ شخم زدند و حتی به آب بستند؛ تا آثاری برای مردم نماند و الان می‌بینیم که همان اماکن چگونه عزیز شده اند و به قول معروف ” روسیاهی برای زغال و زغال اندیشان ماند. “

مگر می‌شود دانشگاهی را که به صورت مستقیم با بیش از ۷ میلیون تحصیلکرده و به شکل غیر مستقیم با همین مقدار خانواده ایرانی ارتباط علمی و عاطفی دارد و، چون خورشید می‌درخشد؛ با سیاست‌های سلیقه‌ای و خلق الساعه از آسمان زدود؟

دانشگاهی که آن کلام امام راحل را به عنوان سند هویت خویش دارد که “من امیدوارم که شما آقایان و سایرین کمک کنید تا این دانشگاه که به پیشنهاد آقای هاشمی تاسیس گردید و پیشنهاد خوبی است؛ فعالیتش زیاد گردیده و توسعه یابد. “

اگرچه هاشمی زدایان چهار نعل می‌تازند تا در غبار سم اسبانشان؛ حقیقت‌ها پنهان بماند؛ اما فردا که غبار‌ها بنشیند و خورشید حقیقت نمایان شود؛ مطمئن باشید دانشگاه آزاد اسلامی؛ هم برای ایران عزیز و هم برای ایران؛ عزیز می‌ماند

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک