کد خبر: 31745
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۷:۰۱
شهردار منطقه یک اهواز درگفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز:

در زمان مدیریت اینجانب علاوه بر رفع برخی از مشکلات کارگران خدماتی ؛ بیش از ۵۰نفر از بازنشستگان مطالبات معوقه خود را دریافت نموده اند.

مهراب فلسفی زاده شهردار منطقه یک اهواز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خوزستان سرافراز؛ گفت: طی روزهای اخیر حقوق کارگران جمع آوری و حمل زباله تا پایان شهریورماه پرداخت شد،همچنین با برنامه ریزی های انجام شده مطالبات معوقه کارگران در سایر بخش ها مثل فضای سبز و نیروهای اجراییات را به ‌روزرسانی خواهیم کرد.

فلسفی زاده با اشاره به اينكه كارگران شهرداری مشكلات زيادی دارند، گفت: عدم نقدينگی در شهرداری باعث شده است تا مشكلات زيادی برای كارگران و كارمندان اين نهاد خدماتی به وجود بيايد و قبل از مسئولیت اینجانب در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۰حقوق کارگران حمل زباله ۲ماه ؛ کارگران فضای سبز ۳ماه ؛ نیروهای اجراییات ۵ ماه و سایر پرسنل اداری ۱ماه پرداخت نشده بود.

وی اظهار نمود:در حال حاضر کارگران خدماتی در بخش جمع آوری و حمل زباله تا پایان شهریورماه و کارگران فضای سبز تا مردادماه حقوق خود را دریافت نموده اند.نیروهای رسمی و قراردادی هم حقوق شهریورماه خود را هفته اینده دریافت خواهند نمود.

فلسفی زاده ؛ تصریح کرد: در زمان مدیریت اینجانب علاوه بر رفع برخی از مشکلات کارگران خدماتی ؛ بیش از ۵۰نفر از بازنشستگان مطالبات معوقه خود را دریافت نموده اند.

وی به طرحهای تشویقی برای شهروندان منطقه یک اهواز اشاره و اضافه کرد: طرحهای تشویقی برای پرداخت کنندگان عوارض شهرداری برنامه ریزی شده که در دهه فجر اجرا می شود.

مهراب فلسفی زاده درخصوص پروژه های عمرانی و خدماتی در سطح منطقه یک ؛ گفت : احداث پروژه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی در منطقه یک همچنان ادامه دارد و شهرداری و شورای اسلامی این شهر با تلاش شبانه روزی خود سعی دارند تحول عظیمی را در جهت ایجاد زیر ساخت‌های مناسب شهری و توسعه پایدار در سایر مناطق اهواز ایجاد کنند.

وی همچنین درباره معوقات بیمه‌ای کارگران شهرداری منطقه یک ؛گفت: مشکلاتی درخصوص پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی کارگران وجود دارد اما در حال حاضر حق بیمه کارگران به موقع پرداخت می‌شود.

معوقات بیمه ای مربوط به دوران مدیریت قبلی می باشد که این مسئله با مذاکرات صورت گرفته در حال برطرف شدن است.

شهردار منطقه یک در پایان ؛ گفت : خدمت به مردم یک فریضه الهی است چرا که رضایت آنها رضایت خداوند را در پی دارد و در همین زمینه شهرداری با تمام توان کمر همت و خدمت به مردم بسته و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک