کد خبر: 31762
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۵:۳۰

در زمان مدیریت من حتی یک مورد اعتصابات کارگری در سطح منطقه رخ نداده است؛ حقوق و مزایای کارگران خدماتی منطقه هفت اول هرماه به حساب انها واریز می شود.

رضا ارشادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی، خوزستان سرافراز در رابطه با عدم پرداخت حقوق نیروهای شهرداری اظهار داشت: دغدغه اکثر شهرداران مناطق پرداخت حقوق است ؛ با وجود مشکلات مالی و اقتصادی و کمبود اعتبارات حقوق کارگران خدماتی و نیروهای شهرداری در منطقه هفت بدون تاخیر پرداخت می شود.

وی افزود: بنده به‌ عنوان شهردار از نیروهای پرسنل شهرداری تشکر و قدردانی می نمایم ، به طور حتم حقوق و بیمه کارگران خدماتی اولویت اول من خواهد بود و به پاس زحمات شبانه روزی کارگران خدماتی پرداخت بموقع حقوق و مزایای انها کوچکترین اقدامی است که درحق این عزیزان انجام می شود.

شهردار منطقه هفت اهواز ؛ تصریح کرد: در زمان مدیریت من حتی یک مورد اعتصابات کارگری در سطح منطقه رخ نداده است؛ حقوق و مزایای کارگران خدماتی منطقه هفت اول هرماه به حساب انها واریز می شود.

وی همچنین درباره معوقات بیمه ای کارگران شهرداری ؛ اظهار داشت : معوقات بیمه ای مربوط به دوران مدیریت قبلی می باشد که با مذاکرات صورت گرفته با سازمان تامین اجتماعی کل بدهی تقسیط و بصورت ماهیانه اقساط ان پرداخت می شود.

رضا ارشادی عنوان کرد: شهرداری یکی از سازمان‌ها و نهادهای بسیار مهم در کشور است و شهرداری هر شهر وظیفه دارد تمام خدمات را ۲۴ ساعته به مردم ارائه دهد، عوامل زحمتکش شهرداری منطقه هفت نیز در عرصه‌های مختلف در بحث فضای سبز، نظافت و پاکیزگی، خدمات شهری، نقلیه و آتش نشانی به مردم خدمات می‌دهند.

ارشادی احداث پروژه های عمرانی در سطح منطقه هفت را ضروری دانست و بیان کرد: خدمتگذاری بی منت به مردم، هدف اصلی خادمان شهرداری است.
سال گذشته بعد از حادثه تلخ ریزش کوه در منطقه کوی رمضان و تخریب دو واحد مسکونی  ؛ با مشارکت مردم عملیات خاکبرداری به سرعت انجام و قبل از فرارسیدن عید نوروز عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان های مذکور انجام شد.
یکی دیگر از اقدامات عمرانی منطقه هفت ؛ احداث پارک تپه ای در زمین میدان بارفروشان سابق اهواز (راه بند) است.
به همین خاطر عملیات خاکبرداری و تسطیح آغاز شده است و با تلاش سایر همکاران در آینده ای نزدیک این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه شهرداری منطقه هفت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا سرانه فضای سبز را ارتقاء دهد، تصریح کرد: از کمبود امکانات و فقدان تجهیزات اطلاع داریم و به دنبال این هستیم که مشکلات را به حداقل برسانیم چرا که سرانه فضای سبز در سطح منطقه کافی نیست و در همین زمینه بخاطر رفاه حال شهروندان از روبروی پادگان گلف تا سه راه تپه عملیات کاشت گلهای فصلی و بذر به عرض ۲۰متر با کمترین هزینه ممکن انجام شده است و در دی ماه امسال شهروندان عزیز اهوازی شاهد منظره ای بکر و پرنشاط خواهند بود.

شهردار منطقه هفت اهواز خاطرنشان کرد: به منظور رفع مشکلات شهروندان که به دلیل سد معبر و آلودگی صوتی وانتی‌ها در دروازه ایجاد شده بود؛ جمع‌آوری متخلفان با حکم دادستانی توسط نیروی انتظامی و شهرداری منطقه هفت انجام شد.

رضا ارشادی درباره نقاط قوت و ضعف شهرداری منطقه هفت؛ فرمود:نقطه قوت شهرداری منطقه هفت را من در نیروهای شهرداری میبینم البته دال بر این نیست که ضعف وجود ندارد؛ اما اکثرا نیروهای جوان و پرتلاشی هستندکه درجهت رفاه حال شهروندان شبانه روزی تلاش می کنند.نقطه ضعف نیز بدهی های گذشته است که در منطقه ۷ وجود داشت.

شهردار منطقه هفت اهواز در پایان گفت : امیدواریم بتوانیم با اراده، تلاش و صرفه جویی و کار عمیق خدمات شایسته ای را به شهروندان ارائه نماییم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک