کد خبر: 32848
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸

فرماندار اهواز با بیان اینکه حقوق کارگران گروه ملی فولاد ایران تا ۱۰روز آینده پرداخت می شود گفت: معوق مطالبات کارگران نیز که ۲ماه است تا دی ماه امسال پرداخت می شود.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز روز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران که با حضور مدیریت شرکت و جمعی از مسئولین شهرستان اهواز در سالن جلسات این شرکت برگزار شد،اظهارکرد: کارگران با مدیریت شرکت همکاری لازم را داشته باشند تا شرکت بتواند روند تولید خود را ادامه دهد،تا با تولید هم مطالبات کارگران پرداخت شود و هم مشکلات شرکت رفع شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان اهواز گفت:مجوز فروش خارج از بورس نیز گرفته شده است ودر حال حاضر ۳۰هزارتن محصول در کف کارخانه وجود دارد.
وی افزود:تا زمانی که در شرکت تولید صورت نگیرد رفع مشکلات آن امکان پذیر نیست وحضور كارگران عزيز دركارخانه و به حركت درآوردن چرخ توليد ميتواند كارخانه را از بحران نجات دهد.

عالمی نیسی با بیان اینکه این شرکت در ۲ ماه توانست ۳۰ هزارتن محصول تولید کند،افزود: این روند تولید باید ادامه دارد باشد تا نتیجه دهد.

وی در پایان در خصوص مطالبات بازنشستگان این شرکت گفت:مدیریت شرکت در تلاش است تا مطالبات آنان را در دی ماه پرداخت کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز در‌‌ ادامه نیز جلسه بررسی مسایل و مشکلات به ریاست جمال عالمی نیسی فرماندار شهرستان اهواز و با حضور محمد پور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان ، کریم یاوری مدیر کل بیمه بیکاری و حمایت و پایداری از مشاغل به عنوان نماینده وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،هیات اعزامی ازوزارت تعاون، مدیریت شرکت و جمعی از مسئولین شهرستان اهواز برگزار شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک