کد خبر: 32951
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۵:۴۶
اهواز زیر آب است

مدیران ارشد شهرداری و آبفا ؛ امروز روی سخنم با شماست؛ اگر خواهان اعتماد مردم هستید در راه توسعه و عمران این شهر مظلوم اقدامات لازم را انجام دهید.

خوزستان سرافراز/ اهواز “زیرآب” است،مرکز استان خوزستان ؛ کلانشهری که با پخش تصاویر خیابان های آن ، حالا حسابی مشهور شده است. به لطف بارندگی های اخیر و بی کفایتی مدیران در صدر اخبار قرار گرفته است.

مردم اهواز پس از انتظاری طولانی از نزول باران شادمان شدند اما مشكلات آبگرفتگی پس از هر بارندگی كام مردم را تلخ می كند.

انتقاد و نارضايتی مردم از اين بابت است كه مسئولان شهرداری وآبفا با وجود علم داشتن به آبگرفتگی ها در صورت بارندگی، هيچ طرح و نقشه ای برای پايان دادن به اين وضع اسفبار ندارند و گويی خاطرشان جمع است كه مردم به اين وضع عادت كرده اند و هر چند شهر را آب می برد اما در دستگاهها آب از آب تكان نمی خورد و براساس یک ‌رسم دیرینه و قدیمی برای توجيه كم كاری خود، كمبود اعتبار و پاس دادن موضوع به يكديگر را در دستور كار قرار می دهند، بدون آنكه تلاش برای تغيير اين وضع داشته باشند.

قصه پرغصه گرد و غبار ؛ فلرهای نفتی ؛ اعتصاب و اعتراض کارگران گروه ملی و….
کم بود؛ آبگرفتگی خیابان ها و بوی تعفن فاضلاب هم به لیست مشکلات اهواز اضافه شد.

مسلما در بحث آبگرفتگی شهر و بالا آمدگی فاضلاب، نوك پيكان انتقادها به درستی به سمت شهرداری و آبفاست اما اين دستگاهها بجای آنكه با يكديگر هماهنگ باشند و به اتفاق كاری برای مردم بكنند، در شبکه استانی خوزستان و مطبوعات ؛دفع آبهای سطحی را به يكديگر پاس کاری می كنند.

در بارندگی های اخير مشاهده شد كه در بیشتر نقاط اهواز فاضلاب حالت فواره پيدا می کند و بوی تعفن از مخلوط شدن فاضلاب با آب مردم را کلافه کرده است.

آیا با مصاحبه و جنجال و حضور برخی مدیران ارشد استان در خیابان های شهر و ارسال تصاویر به رسانه های خاص و برخی برنامه های تلویزیونی؛ این چالش جدی برطرف خواهد شد؟

مدیران ارشد شهرداری و آبفا ؛ امروز روی سخنم با شماست؛ اگر خواهان اعتماد مردم هستید در راه توسعه و عمران این شهر مظلوم اقدامات لازم را انجام دهید.
مردم از بوی تعفن فاضلاب و وضعیت اسفبار خیابان های شهر؛ به ستوه امده اند.
این مردم از حرفها و شعارهای شما دل چرکین هستند؛ به این سناریوی تلخ پایان دهید.
آیا پاس دادن موضوع به یکدیگر عوامفريبی نیست؟اینکه چرا دائما شهرداری و آبفا از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند؛ زیبنده مدیران ان نیست.

متاسفانه وضعیت امروز اهواز نتیجه انتخاب مدیران بی کفایتی است که برخی از آنها بدون تخصص و داشتن تجربه و ارائه یک برنامه کامل و جامع بر اریکه قدرت تکیه زده اند.

چرا امروز برخی مدیران این شهر با وجودی که انقلاب اسلامی در پیچیده ترین عرصه های امنیتی، نظامی و تکنولوژیک موفق ظاهر شده هنوز در حل مشکلات مردم ناتوان هستند ؟

چرا بحران های اهواز هر روز ابعاد گسترده تری پیدا می کنند؟ چرا مدیران بازنشسته و بدون برنامه حاضر به واگذاری میز مدیریت به افراد شایسته نیستند؟

 برای مردم مهم است که مدیران در مقابل آنها صادق باشند و از مانور بیهوده سیاسی حول ضروری‌ترین نیازهای اساسی‌شان حتی‌الامکان بپرهیزند. مردم دنبال دلایلی معقول و منطقی هستند. به همین جهت مهم است که شما متولیان امر به جای تکیه بر تکنیک‌های عملیات روانی و پاس دادن موضوع به یکدیگر ، پاسخی در‌خور به سوالات اقشار مختلف مردم ارائه دهید.

خدارا شاهد وگواه می گیرم که در این نوشتار بجز احساس پاکم نسبت به شهرم بعنوان یک شهروند و خبرنگار هیچگونه حب و بغض فردی وحزبی و..دخالت نداشته است واز خداوند می خواهم که خدمتگزاران به این مرزوبوم و نظام را همیشه سالم وسربلند و برای موفقیت مدیران ارشد شهرداری و آبفا در جهت نیل به اهداف نظام ومنویات مقام معظم رهبری دست به دعا دارم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک