کد خبر: 32999
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱:۵۷

اینجانب مصیبت فقدان حاج ناصر خان خلیلی را به ایل سترگ بهمئی و خانواده محترم ایشان به ویژه برادر آزاده و سرافراز مهندس رضا خلیلی معاون محترم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صمیمانه تسلیت عرض می‌نمایم

بسمه تعالی”

(الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انالله و اناالیه راجعون)

همتباران گرانقدر؛متاسفانه و صد افسوس خبردار شدم كه ستون خیمه گاه ایل سترگ بهمئی شادروان موحوم مغفور حاج ناصرخان خلیلی بهمئی دارفاني را وداع گفت و به ديار ابدي حق و حقيقت ملحق گرديد.

ناصرخان خلیلی متعلق به يك خانواده، طايفه و تبار نبود بلكه متعلق به همه ایلات و طوایف بود.

به باور اينجانب مرحوم ناصرخان خلیلی در رشد و كمال فكری و بلوغ فرهنگی همتبارانم نقشی بس اساسی و عظیم ایفا کرد.

میر پرچمدار بهمئی ها شخصیتی فراقومی و خردمندی مومن بود. او برخوردار از ایمان اسلامی بود که در وجودش ریشه دوانده و به ثمر نشسته بود. ثمره ایمان تقوی است؛ و در گفتار و کردار او ویژگیهای یک انسان متقی متجلی بود. تواضع مثال زدنی و حیای زائدالوصف ایشان از آبشخور تقوای متکی بر ایمان وی بهره می گرفت. او در بین خوبان، گوی سبقت را در بسیاری از جهات از دیگران پیشتر برده بود.

اینجانب مصیبت فقدان حاج ناصر خان خلیلی را به ایل سترگ بهمئی و خانواده محترم ایشان به ویژه برادر آزاده و سرافراز مهندس رضا خلیلی معاون محترم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران صمیمانه تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه حضرت حق برای روح این مرد متقی، رحمت و مغفرت واسعه خواستارم و برای خانواده و سایر بازماندگان، صبر و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌ نمایم.

اسکندر لطفعلی زاده – عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک