کد خبر: 33018
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

نقد منصفانه و به جای دلسوزان و نخبگان از مهم‌ترین پیش نیاز‌های جامعه‌ی رسانه‌ای و مجازی استان و الخصوص شهر اهواز است.

یادداشتی بقلم مهرداد پرویزی در خوزستان سرافراز”

متاسفانه این روزها در فضای مجازی شاهد این هستیم که عده ای در حال تخریب و تهمت به مدیران در سطح بالا هستند مدیرانی که سالهاست برای این شهر زحمت کشیده اند و با فضای سیاسی شهر اهواز سوختند و ساختند حال شاید در کارشان زیاد موفق نبودند اما این موضوع دلیل بر این نیست که تلاشی برای برون رفت از مشکلات اهواز نکرده اند .کسانی که با وقاهت تمام تهمت میزنند چگونه میخواهنداین ناملایمتی ها را به اثبات برسانند. کسانی که تهمت میزنند اجیر شده‌ی عده ای سود جو در فضای رسانه‌ای و گروهای مجازی هستند که مقصرین اصلی و درجه یک تشدید وتداوم عقب ماندگی استان هستند.

با یک گشت و گذر در فضای رسانه‌ای و مجازی استان و اهواز به بیان واقعیت خطرناکی به اسم هوچی‌گری میرسیم که به تعبیری دقیق‌تر «چند می‌گیری تهمت بزنی » را به خوبی به معنای خود میرسانند و ترور شخصیتی را به بدترین و ناجوانمردانه ترین شکل ممکن انجام میدهند.

کمی واضح تر بیان خواهم کرد یک عده به عنوان سیاهی لشکر پیش قدم می‌شوند و قلم بدستان آب را گل آلود میکنند تا کسانی که انها را اجیر میکنند؛ راحت‌تر به رانت خواری و فساد مهره چینی برسند .

متاسفانه بدتر از همه نه اجیر کنندگان بلکه اجیر شده ها هستند و شوربختانه آنقدر در نقش خویش فرو می‌روند که اعضا و کسانی که مطالب انان را میخوانند گمان می‌کنند باید چشم و گوش خویش را بدهند دست اراجیف پوچ و پوپولیستی و ظاهر فریبشان.

یک روز به خون خواهی میروند و یک روز هم کاسه میشوند !

اینکه چقدر این فضاسازی ناجوانمردانه و بزرگ نمای شده است را بنده بیان نخواهم کرد ؛ چرا که مردم خود بخوبی از پشت پرده‌ها مطلع‌اند و قطعا روزی پرده‌ها کنار خواهند رفت و چهره زشت و کارهای ننگینشان بر ملا خواهد شد.

*نقد منصفانه و به جای دلسوزان و نخبگان از مهم‌ترین پیش نیاز‌های جامعه‌ی رسانه‌ای و مجازی استان و الخصوص شهر اهواز است*

نبش قبر کردن از اتفاقات وناکارآمدی‌های گذشته مطمئنا هیچ کمکی به مدیران ریز و درشت کنونی استان نخواهد کرد هرچه که بوده تمام شده و پرداختن به موضوعات گذشته باعث هدر رفتن وقت و بدبینی جامعه نسبت به مدیران کنونی خواهد شد؛ باید به فکر اینده اهواز و خوزستان بود .

حال انتظار از مدیران ارشد فعلی در درجه‌ی اول و قلم بدستان فضای رسانه‌ای این است که دست از زرد نویسی و قدرت طلبی و سهم خواهی و رانتخواری و غیره بردارند تا انشاالله غبار فقر و محرومیت از چهره‌ی خسته و پیر استانمان زدوده شود.

با تشکر

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک