کد خبر: 33052
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۴:۱۴

طبق جدول زمان بندی که به فرمانداری ها اعلام شده است؛اجرای این دوره ها عموما بصورت منطقه ای  و برای کلیه فرمانداری ها خواهد بود.

خوزستان سرافراز/ مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری اظهار کرد : در راستای توانمند سازی وارتقا سطح مهارت کارکنان ستاد استانداری و فرمانداری های تابعه ، دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری اقدام به تهیه بسته های آموزشی ویژه فرمانداران، معاونین فرماندار، بخشداران و کارشناسان ستاد استانداری و فرمانداری های تابعه نموده است.

مهدی مکارمی؛ گفت : در اولین مرحله اجرای این بسته، دوره آموزشی با عنوان آشنایی با شرح وظایف واحدهای مختلف وزارت کشور ویژه بخشداران و کارشناسان ستاد استانداری و شهرستان های اهواز،کارون، حمیدیه، باوی،دشت آزادگان، و هویزه امروز هفتم آذرماه در محل سالن شهید رجایی برگزار و بصورت همزمان این دوره برای شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان با مرکزیت آبادان اجرا گردیده است.

 مکارمی ؛ مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری تصریح کرد : طبق جدول زمان بندی که به فرمانداری ها اعلام شده است که اجرای این دوره ها عموماٌ بصورت منطقه ای  و برای کلیه فرمانداری ها خواهد بود همچنین در مراحل بعدی دوره ویژه فرمانداران و معاونین فرماندار برگزار می گردد که اطلاعات تکمیلی متعاقبا علام خواهد شد.

مکارمی هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقا دانش و مهارت مدیران و کارشناسان استانداری، فرمانداری ها و دیگر واحدهای تابعه اعلام نمود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک