کد خبر: 33057
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۰:۰۵

این برنامه توسط کارشناسان شرکت فرآورده های نفتی و مدیریت جهاد کشاورزی رامهرمز طی چهار روز اجرا گردید.

به گزارش خوزستان سرافراز / مدیرجهاد کشاورزی رامهرمز ؛ درخصوص برنامه راست آزمایی تراکتورهای بخش کشاورزی در این شهرستان؛ گفت : برنامه راست آزمایی تراکتورهای بخش کشاورزی که در ادامه اختلاف و تبادل نظرهای فصل گذشته سازمان جهادکشاورزی خوزستان و شرکت فرآورده های نفتی خوزستان در خصوص تعداد تراکتورها و میزان سوخت مورد نیاز واقعی آنها برای فصول مختلف و سال زراعی شهرستان های استان، مورد توافق قرار گرفت از مهرماه سال جاری در شهرستان ها طبق‌برنامه زمان بندی از پیش تعیین شده آغاز و برای شهرستان رامهرمز از ۵ لغایت ۸ آذرماه لحاظ گردید.

سید مهرداد میرسالاری ؛ افزود: این برنامه توسط کارشناسان شرکت فرآورده های نفتی و مدیریت جهاد کشاورزی رامهرمز طی چهار روز اجرا گردیدکه جهت تسهیل در تردد و ترافیک تراکتورها در هفت منطقه به ترتیب شامل روستاهای جوکنک و گنبد لران از بخش رودزرد، باوج از بخش ابوالفارس، رستم آباد و سلطان آباد از بخش سلطان آباد، مربچه و بُغدک از بخش مرکزی در مکان های مشخص برگزار و علی رغم مشغله بالای کشاورزان و تراکتورداران در عملیات کشت های پاییزه، مورد استقبال خوب آنها قرار گرفت.

مدیر جهاد کشاورزی ؛ تصریح کرد : در این برنامه چهار روزه حدود ۹۰۰ دستگاه مورد بازدید، بررسی و تطبیق شماره های شاسی و موتور با اسناد آنها قرار گرفته اند. علاوه بر این تعداد دستگاه، بنا به اظهارات تراکتورداران، تعدادی از تراکتورها به دلیل خرابی و در دست تعمیر بودن آنها در روزهای تعیین شده امکان حضور نداشته اند و با توافقی که با مدیر شرکت فرآورده های نفتی شهرستان نموده ایم، مقرر شد که آن تعداد دستگاهها نیز به صورت ده گردشی مورد بازدید و راست آزمایی کارشناسان نیز قرار گیرند.

میرسالاری در ادامه عنوان کرد : در مراجعات حضوری مکرر تراکتور داران به اداره جهاد کشاورزی و چه در دیدارهای حضوری اینجانب با انها در نقاط مختلف شهرستان، آنچه که مورد اعتراض و نارضایتی کلیه آنها بود، عدم تکافوی سهمیه سوخت آنها با توجه به گستردگی و حجم فعالیت های زراعی بوده است.

مدیر جهاد کشاورزی رامهرمز ؛ در پایان گفت : ضمن تشکر از حمایت های مجموعه سازمان جهادکشاورزی خوزستان، نظام صنفی کشاورزی استان و شرکت فرآورده های نفتی استان، تقاضای افزایش سهمیه سوخت را از شرکت فرآورده های نفتی داریم.
در پایان نیز از حضور و همکاری کشاورزان و تراکتورداران عزیز، همکاران خود در مراکز جهادکشاورزی دهستان ها، مدیریت شرکت فرآورده های نفتی شهرستان، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش ها و روستاها، نظام صنفی کشاورزی شهرستان و اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و اجرای منظم این برنامه کمال تقدیر را دارم.

۰

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک