کد خبر: 33250
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۲:۱۶

دليلی ندارد دولت فقط پول تزريق كند اما نتايج ضعيف را تحمل نمايد؛كمكهای دولت به خاطر رضايت مردم و تماشاگران و طرفداران تيم بود و هيچ دليل ديگری ندارد.

به گزارش خوزستان سرافراز/
در پی كسب نتايج ضعيف تيم صنعت نفت آبادان در ليگ برتر و حذف اين تيم از رقابت های جام حذفی مقابل سايپا در ورزشگاه اختصاصی آبادان، دكتر موسوی فرماندار ویژه آبادان خواستار استعفای هیات مدیره تیم صنعت نفت شد.

فرماندار ویژه آبادان در جمع تماشاگران و طرفداران تيم صنعت؛ اظهار كرد: ادامه كار مجموعه هيات مديره تيم صنعت نفت به صلاح اين شهر و مردم عزيز آبادان نمی باشد.

موسوی با تاكيد بر حمایت های مالی دولت به منظور موفقيت اين تيم ؛ افزود: دولت غير از حمايت مالی پيگير نتايج تيم های پرطرفدار هست.متاسفانه هيات مديره باشگاه كارايی لازم را برای ادامه در نيم فصل دوم لیگ برتر از خود نشان ندادند، پس به احترام مردم شريف آبادان و طرفداران متعصب اين تيم بهتر است هيات مديره و در رأس آنها مدير عامل باشگاه استعفای خود را تقديم باشگاه كنند.

موسوی نماینده عالی دولت در آبادان در پاسخ به اعتراض طرفداران تيم صنعت نفت؛ ادامه داد:دولت جز كمك مالی چه كاری می تواند برای موفقيت تيم انجام دهد؛ آيا انتظار داريد مسئولين لباس بپوشند و بازی كنند و يا در امور مديريتی تيم مداخله كنند.

موسوی ؛ اضافه نمود: چنانچه دست اندركاران باشگاه صنعت نفت به احترام مردم استعفا ندهند و شوك جديدی به تيم وارد نشود سقوط تيم از ليگ برتر حتمی است پس بهتر است قبل از اين اتفاق تلخ از تيم كناره گيری نمايند.

وی در پاسخ به اين سئوال كه سازمان منطقه آزاد اسپانسر تيم صنعت نفت آبادان است ؛عنوان داشت: سازمان منطقه آزاد اروند بدنه دولت است و مبالغی كه پرداخته از صندوق دولت بوده و شخص آقای زمانی و هيات مديره سازمان نيز از نتايج ضعيف تيم صنعت ناراضی و ناراحت هستند.

وی خاطرنشان کرد:دليلی ندارد دولت فقط پول تزريق كند اما نتايج ضعيف را تحمل نمايد
؛ كمكهای دولت به خاطر رضايت مردم و تماشاگران و طرفداران تيم بود و هيچ دليل ديگری ندارد.

موسوی كه خود از طرفداران تیم صنعت نفت آبادان است در جريان بازی امروز به صورت ناشناس در ورزشگاه تختی آبادان حضور داشت و از باخت این تیم در مقابل سایپا به شدت ناراحت بود.

خبرنگار: ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک