کد خبر: 33348
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۳:۳۹
وقتی مرغ تهرانی ها غاز می شود ؛

اين اقدام تحقير آميز صدا و سيمای مركز خوزستان به قدری زشت و غير قابل قبول بود كه برنامه روز مجلس را به حاشيه كشاند.

خوزستان سرافراز/ در روزهای گذشته يكی از بدترين خاطرات رسانه ای خود در استان خوزستان را از صفحه تلویزیون و از سیمای خوزستان به نظاره نشستم، روزی که در اذهان رسانه ای ها روزی تلخ و تحقیر کننده تا ساليان متمادی خواهد ماند.

هر ساله به مناسبت روز مجلس، تعدادی از نمايندگان در رسانه ملی (شبكه های سراسری) برای مردم از آخرين تحولات و دستاورد های خود سخن می گويند، امسال نيز صدا و سيمای مركز خوزستان براي پيشی گرفتن از شبكه های سراسری برنامه ی زنده ای را با حضور ۱۸ نماينده خوزستان با عنوان تشريح آخرين اقدامات نمايندگان برای مردم فهيم خوزستان به نمايش گذاشت.

حضور ۱۸ نماينده ی خوزستان به مناسبت روز مجلس در شبكه استانی خوزستان برای دومين بار توسط مركز خوزستان به نمايش درآمد كه بايد بابت اين موضوع از طراحان و حاميان آن تشكر نمود.

هر چند که این ایده به نوعی کپی برداری از دیگر شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بود اما این اقدام نیز در نوع خود جالب بود اما بزرگترين ضعفی كه در اين برنامه به چشم رسانه ها و مردم آمد حضور مجری غیر بومی و ناآشنا به خوزستان بود که این سوال پرسیده می شود چرا مجری تهرانی؟
اين اقدام تحقير آميز صدا و سيمای مركز خوزستان به قدری زشت و غير قابل قبول بود كه برنامه روز مجلس را به حاشيه كشاند.

قصد نداريم در اين مطلب با برخوردهای چكشی و به دور از شان مجری تهرانی با برخی نمايندگان مجلس سخنی به ميان آوريم اما اين اقدام مديران صدا و سيمای مركز خوزستان باعث تحقير مجريان توانمند موجود در استان شد.
استان خوزستان از دير باز مجريان درجه یکی را به شبكه هاي سراسری تقديم كرده است و اقدام اخير مديران مركز صدا و سيمای خوزستان باعث توهين و كوچك نشان دادن مجريانی شد كه در شبكه های استان های ديگر و حتي در برخی از شبكه های سراسری نمونه آن ها را نداريم.

حال اين اقدام توهين آميز با چه انگيزه ای و نيتی صورت گرفت را بايد مسئولان صدا و سيمای مركز خوزستان پاسخ دهند ولی مهم اين است كه اين موضوع باعث تضعيف روحيه مجريان توانمند خوزستانی شد و جبران آن تا مدت های زيادی امكان پذير نخواهد بود.

در پايان اين نكته را بايد يادآور شد كه صدا و سيمايی كه بايد توانمندی های خوزستان را به ديگر استان ها و حتی كشورهای همسايه معرفی كرده و حامی آن ها باشد مرغ همسايه را غاز می كند حال چگونه می خواهد از داشته های خوزستان مظلوم دفاع كند خدا می داند.

به اميد رهايی از تبعيض و ناكارآمدی مديران ناتوان استان زرخيز خوزستان.

حسن سلامت دوم ؛ روزنامه نگار خوزستاني

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک