کد خبر: 33391
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۲:۲۷

دشمنان با افزایش قیمت محصولات خود در تلاش برای فشار بر مردم و دولت هستند و در این راستا با همت داخلی بایداین مشکلات را پشت سربگذاریم.

به گزارش خوزستان سرافراز/ سیدمهران رفیعی فرماندار شهرستان امیدیه درجلسه تنظیم بازار؛ اظهارکرد : بازار نقش مهم و کلیدی درخصوص تأمین نیازهای مردم دارد و در این راه اعضای تنظیم بازار وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

نماینده عالی دولت از فعالیتهای اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان امیدیه در خصوص نظارت و اختلاف قیمتها در مناطق مختلف شهر انتقاد کرد وافزود :تنظیم ؛ کنترل و تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

وی با اشاره به ترفند دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشور ؛ ادامه داد: دشمنان با افزایش قیمت محصولات خود در تلاش برای فشار بر مردم و دولت هستند و در این راستا با همت داخلی بایداین مشکلات را پشت سربگذاریم.

فرماندار شهرستان با اشاره به انجام بازرسی های مستمر از بازار گفت : تنظیم بازار از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید بازرسی ها به صورت مستمر با حضور نمایندگان اتحادیه ها ، شهرداری و نیروی انتظامی صورت گیرد.
نباید اجازه دهیم افراد سودجو و فرصت طلب از وضعیت بازار سواستفاده کنند و در این راستا نیاز است برای اطلاع رسانی قیمت ها و تنظیم بازار از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم.

درپایان جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان امیدیه ؛ بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل قیمت ها و استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

خبرنگار؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک