کد خبر: 33541
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۹:۳۷

مجموعه مدیریت شرکت های کشت و صنعت سلمان فارسی و فارابی در راستای اشتغال جوانان و لزوم استفاده از مهارتهای آنان و بکارگیری در مدیریت های مختلف اداری ، تولیدی ، خدماتی و.. کمترین توجهی به شهرستان شادگان ندارند.

خوزستان سرافراز / نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات و اعتراض به وضعیت موجود در شرکت کشت و صنعت سلمان فارسی و فارابی به ریاست مهندس حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان در این جلسه ضمن اعتراض به وضعیت موجود در شرکت های کشت و صنعت سلمان فارسی و فارابی افزود: مجموعه مدیریت این دو شرکت در راستای اشتغال جوانان و لزوم استفاده از مهارتهای آنان و بکار گیری در مدیریت های مختلف اداری ، تولیدی ، خدماتی و.. کمترین توجهی به شهرستان شادگان ندارند.

حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به آلایندگی ناشی از فعالیت مجموعه نیشکر در این شهرستان ، افزود: اداره حفاظت محیط زیست شادگان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان موضوع عوارض جانبی زیست محیطی و بیماریهای آن را مورد توجه قرار داده و اقدامات لازم را در این خصوص اعمال نمایند، ضمنا بازرسی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شادگان نیز موضوع بهداشت و ایمنی شرکت های فوق الذکر را در دستور کار جدی خود قرار دهند.

ناصرحکیمی ؛ خبرنگار

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک