کد خبر: 33544
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۹:۴۲

ضروری است هر یک از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران ضمن دانستن شرح وظایف مشخص دستگاه مربوطه، در مواقع بحرانی و بارندگی برای خدمات رسانی به شهروندان به صورت شبانه روزی در شهرستان آغاجاری مستقر شوند.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز، پاکدل سرپرست فرمانداری با اشاره به نامگذاری ۵ دی ماه روز ملی ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی اظهار داشت: می بایست تمهیدات لازم در راستای ایمن سازی قبل از وقوع حادثه اندیشیده شود. با توجه به وجود بافت فرسوده و نقاط آسیب پذیر زیادی در شهرستان، پیگیری و مکاتباتی با ستاد مدیریت بحران استان صورت گرفته تا بخشی از خانوارهای مستقر در بافت فرسوده آغاجاری به نقاط دیگر انتقال یابند.

محمد پاکدل ضمن تشکر از خدمات رسانی شبانه روزی جمعیت هلال احمر در مواقع بحرانی گفت: انتظار داریم دغدغه کمک به همشهریان در مواقع اضطراری توسط سایر دستگاه های متولی در این امر بویژه آن دسته از ادارات خدمات رسانی که کم کاری می کنند،وجود داشته باشد.

نماینده عالی دولت افزود: ضروری است هر یک از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران ضمن دانستن شرح وظایف مشخص دستگاه مربوطه، در مواقع بحرانی و بارندگی برای خدمات رسانی به شهروندان به صورت شبانه روزی در شهرستان آغاجاری مستقر شوند.

همچنین به عنوان یک مجموعه هماهنگ و همدل با یکدیگر همکاری نموده و نسبت به آماده سازی تمامی تجهیزات و امکانات خود جهت مدیریت بحران و جلوگیری از سرایت آن به بخش های دیگر اقدام نمایند.

پاکدل در خصوص آنفولانزای حاد پرندگان بیان داشت: به دلیل انتقال این بیماری به انسان لازم است اقدامات پیشگیرانه ای جهت جلوگیری از سرایت آنفولانزای حاد پرندگان به انسان با همکاری دامپزشکی، جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان و دیگر دستگاه های ذیربط صورت گیرد و اطلاع رسانی های لازم در این خصوص از طریق فضای مجازی به مردم انجام شود.

خبرنگار؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک