کد خبر: 33643
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ دی/ ۱۳۹۷ - ۳:۱۰
اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی:

مانع انتصاب مدیران دو تابعیتی نشدید به جهنم، افزایش مناطق آزاد را تصویب کردید به درک، طرح تشدید مبارزه با مفاسد را زمین زدید فدای سرتان، به طرح شفافیت آراء مجلس رای ندادید مهم نیست، حداقل خویشتن دار باشید و به شعور مردم احترام بگذارید.

خوزستان سرافراز/ به عنوان خبرنگار و بنا به فیلم های انتشار یافته از اهانت ها در حوزه ی ایذه و باغملک ؛ اندیمشک و اخیرا فیلم هتک حرمت به یک شهروند ماهشهری از سوی نماینده آن حوزه که منجر به شکستگی دست این شهروند شد؛ گزارش عتاب خود را چنین می نویسم :

«طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی» از دستور کار مجلس در ایام گذشته اثر زیادی بر افکار عمومی گذاشت هر چند که جامعه ی خبرنگار از سوار شدن بر افکار عمومی را به جامعه هشدار دادند.
امروز با انتشار فیلم شخصی که خود را غبیشاوی معرفی می کند و در آن از هل دادن خود از سوی نماینده ی ماهشهر که علت این اقدام عجیب را فقط به دلیل گرفتن دست آن و درخواست ۴ دقیقه وقت جهت بیان مشکلات خود به نماینده است صورت گرفت.متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس خود را در مقام برتر از مردم می بینند و به خود اجازه ی همه نوع واکنش می دهند.

مطمئنا این واکنش ها در عصر ارتباطات از حوزه جامعه ی اطلاعات پنهان نمی ماند و نتایج آن بی اعتمادی مردم به مجلس شورای اسلامی و مردم سالاری حاکم برجامعه می شود ؛ کمسیون اصل ۹۰ مرتکب اشتباه بزرگی می شود ، به راحتی در چنین اتفاقات ناگوار و سوال برانگیزی ورود نمیکند.
اصل ۹۰ مجلس ، شورای نگهبان و مجلس تشخیص مصلحت نظام بنا به وظیفه ذاتی خود که حفاظت از اجرا و نظارت بر قوانین مصوب و حفظ کرامت شهروندان است ، نسبت به این قضایا ضمن ورود با عاملان برخورد کند.
طرح های نظیر حفاظت از حقوق شهروندی که یکی از کارهای مهم دولت امید و تدبیر است که بعد از سال ها تلاش و گذراندن مسیر پر فراز و نشیب به ثمر رسید ، نباید نمایندگان آن را از دستور و سرلوحه ی کار خود خارج کنند.
“مبارزه قاطع با رفتارها ی نالایق برخی نمایندگان چه ضرری برای برخی ها دارد که همیشه در مجلس مهجور است؟”

مانع انتصاب مدیران دو تابعیتی نشدید به جهنم، افزایش مناطق آزاد را تصویب کردید به درک، طرح تشدید مبارزه با مفاسد را زمین زدید فدای سرتان، به طرح شفافیت آراء مجلس رای ندادید مهم نیست، حداقل خویشتن دار باشید و به شعور مردم احترام بگذارید.

یکشنبه سیاه و تاریکخانه ای به نام مجلس!

نمایندگان در کمال خونسردی و آرامش به مردم اهانت و جدیدا کار آن ها به کتک کاری مردم رسید. اما مجلس همچنان از ظالم دفاع می کند و به اراده ی مردم پشت می کند.

طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی به راحتی و بهانه بار مالی از دستور کار مجلس خارج شد. حالا سکوت اصل ۹۰ در برخورد با چنین امور غیر اخلاقی و یقینا بار سیاسی خارجی و بهانه دادن به رسانه های معاند انقلاب اسلامی است کدام بهانه را قرار می دهد.

نمایندگان مجلس ” مردم سواری می کنند نه مردم سالاری آری “مطالبه ی نمایندگان حق مشروع مردم است حالا چرا یک قانونگذار در حد یک انسان فاقد اخلاق حرفه ای ظاهر می شود !بسی تاسف بار است.

آیا نماینده هتاک شایستگی نشستن مجدد بر کرسی مجلس را دارد؟
فکر نمی کنم نماینده خائن به رای مردم استحقاق نام گذاری خادم ملت باشد قطعا پشت پرده ای از فشار و تطمیع باعث بی آبرویی می شود ؛ امروز رسالت نمایندگی بستن تنگه فساد است. که آبشخورش می شود. عدم شفافیت. همانطور که دزد شب به خانه می زند، نماینده خائن نیز چراغ خاموش بودن را دوست دارد.

برای شفافیت آراء مجلس مطالبه می‌کنیم تا پادزهری باشد برای فریب و دورویی!

از خانه ملت صدای ملت به گوش نمی‌رسد؛ فریب مردم به چشم می‌خورد. چطور ممکن است تعدادی نماینده در شخصیت هتاک ظاهر می شوند و هیچ طرحی جهت مقابله با آن ها از مجلس نمی گذرد.

 به اسم خدمت و به رسم خیانت
به اسم خدمت و به رسم خیانت! چطور می شود طرحی از مجلس عبور نکند و رفتار نمایندگان را محدود ، ضابطه مند و بر وفق ارزش های انقلاب اسلامی کند.

 برای فریب مردم تلاش می‌کنند که رای بیاورند
با مجلسی مواجه هستیم که نزدیک انتخابات به یکباره رنگ عوض می کنند، دولت پروژه ناتمام افتتاح می کند و یارانه می دهد و مجلس هم به فکر استیضاح وزرا می افتد و سعی می کند خود را فعال نشان دهد. سعی در فریب مردم می کنند که رای بیاورند.

خبرنگار : صالح البوغبیش

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک