کد خبر: 33679
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ دی/ ۱۳۹۷ - ۱:۵۶

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور از بندر تجاری شادگان بازدید کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز، دکتر محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور بهمراهی مدیر کل بنادر استان و هیات همراه به اتفاق سعید حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان و مسئولین سازمان بنادر با هدف بررسی وضعیت بندر شادگان بازدید نمود.

مهندس حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان در این بازدید بر رفع مشکلات این بندر تجاری تاکید کرد و اظهار داشت: بندر تجاری شادگان می بایست همانند سایر بنادر فعالیت و رونق داشته باشد.

دکتر محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور نیز در این بازدید در خصوص مشکلات این بندر، گفت:بندر شادگان باتوجه به پتانسیل موجود که کمتر بندری ازاین مواهب برخوردارهست، باید بیش از پیش فعالیت نموده موانع پیش روآن برداشته شده و مانند دیگر بنادر ساحلی فعالیت خود را درجهت شکوفایی اقتصاد مردم شریف شادگان داشته باشد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور تاکید کرد:مدیر کل بنادر استان که باهماهنگی بامدیرکل ناظر گمرکات استان و سرپرست فرمانداری شادگان جلسه ای تشکیل داده چنانچه مسائل در درون استان قابل حل نبوده،درسطح ملی مطرح و زمینه فعالیت آن بیش از پیش مهیاشده و مستمر درآن رونق کسب وکارتجاری مشهودومردم ازنعمت آن بهره مند گردند.

خبرنگار؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک