کد خبر: 33719
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ دی/ ۱۳۹۷ - ۵:۱۲

دكتر پروين امروز یکشنبه ۹۷/۱۰/۱۶ به معیت رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئول دفتر مردمی نماینده شهرستان شادگان از بیمارستان شهید معرفی زاده این شهرستان بازدید به عمل آورد.

خوزستان سرافراز/ دکتر پروین در سفر به شادگان با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد ؛ و ضمن ابراز خرسندی از تلاش ها و پیگیری های ائمه جمعه جهت رفع مشکلات مردم ، کار ائمه جمعه را مصداق بارز کار جهادی که مرام رهبری است ، توصیف کرد و گفت : متاسفانه مديريت بيمارستان شادگان از سوی مديران قبلی مديريت شبكه بهدشت و درمان به صورت صحیح مدیریت نشده است.

وی اضافه کرد : بيمارستان شادگان مشكل زير سازی دارد و اين امر سبب عدم رضايت مردم شادگان شده است.

خانم پروين اذعان کرد : تجهيزات منازل بيمارستان در آينده نزديك انجام خواهد شد.
افراد مكلف به تجهيز این منازل ، خريد خود را از شادگان انجام می دهند تا حداقل سودی عاید كسبه شادگان شود – نيروی پزشكی كه در منازل مستقر هستند نباید کم و کاستی داشته باشند.

اولویت استخدام ها با بومی ها است

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت : اولویت استخدام ها به شادگان اختصاص دارد.استخدام ها از راه آزمون و براساس گزينش شبکه بهداشت و طبق بخش نامه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

امام جمعه ی شهرستان شادگان از شبکه بهداشت گله مند هستم
حجت الاسلام شرفی ضمن خیرمقدم به معاونت توسعه دانشکده پزشکی و هیات همراه تصریح کرد : از مسئولين شبكه بهداشت و درمان گله مند هستم . ماه گذشته درخواست جلسه با مسئولین این شبکه داديم ، متاسفانه پاسخی دريافت نكرديم .

وي اضافه نمود : خيلي از مردم جهت حل مشكلات درمانی به دفتر امام جمعه مراجعه می كنند . گزارشاتی در رابطه با بخش زايمان به دست ما می رسد که در برخی مواقع زايمان توسط دکتر مرد صورت می گیرد . اين امر در دین مبین اسلام قابل قبول نيست.

حضور دکتر مرد فقط در مواقع فشار یا مشکلات قلبی در عمل سزارین است

دكتر ميرزايی ضمن قدردانی از دغدغه امام جمعه شهرستان واکنش نشان داد : حضور دکتر مرد فقط در مواقع فشار یا مشکلات قلبی در عمل سزارین است ؛ حضور دکتر مرد فقط جهت حفظ جان مادر و جنین آن هم در موقعیت های ضروری است.

امام جمعه شهرستان شادگان از توضيحات مدير شبكه اظهار رضایت کرده و از ابهامات پیش آمده و شفافیت ریاست شبکه تشکر کرد.

در پایان مسئول دفتر مردمی نماينده ضمن تشکر از پیگیری های مستمر امام جمعه اظهار کرد : وجود دكترميرزايی در راس بهداشت و درمان شهرستان شادگان را به فال نیک می گیریم یقینا ایشان برنامه های خوبی برای شهرستان ارايه خواهند کرد نماينده شادگان قول همكاری و همیاری را در تمام زمینه ها به ایشان داد.

حسن ناصری نژاد تاكيد كرد : بیمارستان شادگان نياز به متخصين بيشتری دارد ، در كنار عمران و نوسازی بيمارستان و شبكه های بهداشت – نگاه ويژه به اموزش و درمان ضروری است ؛ دكتر ميرزايی همت کند و در جذب نيروی متخصص و تجهیزات پزشكی قدم های اساسی بردارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک