کد خبر: 33748
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ دی/ ۱۳۹۷ - ۹:۴۵

رییس مجمع جوانان استان خوزستان از نگاه ویژه رهبری در انتصابات اخیر خود نسبت به جوانان و اعتماد راسخ ایشان به این قشر از جامعه در راستای تعالی و رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.

ایمان محمدی نرگسی رییس مجمع جوانان استان خوزستان در مصاحبه با خوزستان سرافراز از نگاه ویژه رهبری در انتصابات اخیر خود نسبت به جوانان و اعتماد راسخ ایشان به این قشر از جامعه در راستای تعالی و رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.

انتخاب جناب حجت الاسلام حاج علی اکبری به عنوان امام جمعه موقت تهران از همان اهتمام های مهم رهبری به جوانان بود و ایشان نیز به حق توانستند به ان اعتماد پاسخ در خور شأنی داده و در اولین اقامه نماز جمعه خود فاصله میان مردم و مسئولین را برداشته و نشان دهند که هر وقت جوانان وارد عرصه و میدان می شوند دیگر فاصله ای ميان مردم و مسئولين نباید باقی بماند.

امیدواریم در پاسداشت رهبری های داهیانه ایشان که می فرمایند بایستی لشکری از جوانان مؤمن انقلابی وارد میدان شوند تا ارمان های انقلاب اسلامی را مطالبه نمایند، این اقدامات روز به روز افزوده شده و این روحیه را می توان در جوانانی که کارهای تشکیلاتی و داوطلبانه می کنند یافت کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک