کد خبر: 33781
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ دی/ ۱۳۹۷ - ۴:۴۹

   سرای محله کوی رمضان ، با حضور فرماندار  اهواز، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ، كتانباف شهردار اهواز و همچنین ارشادی مدیر ومسئولین شهرداری منطقه هفت افتتاح شد.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ سرای محله کوی رمضان با حضور فرماندار اهواز، رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر ، كتانباف شهردار اهواز و همچنین ارشادی مدیر ومسئولین شهرداری منطقه هفت افتتاح شد.

اين سرای محله با مساحتی حدود ۲۱۰۰ متر مربع در ۳ طبقه با همکاری و همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری مرکز و منطقه هفت، سازمان بهسازی و نوسازی و همچنین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز احداث و تجهیز و در اختيار شهروندان قرار گرفت.

برپایه این گزارش هدف از احداث این سرای محله ارتقای فرهنگ اجتماعی و ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر بین شهروندان با شهرداری است و سعی شده است که این مرکز به صورت خودمحور مدیریت شود و همچنین خدمات این مرکز به چندین خانه باعناوین خانه قرآن وعترت، خانه بازی ، اتاق كودك و نوجوان ، سالن ورزش ،خانه IT و …تقسیم بندی شده است.

افتتاح این سرای محله در راستای تحول ساختاری در جهت تحقق رویکرد محله محوری و گامی ارزنده برای فراهم کردن شرایط لازم برای تغییر رویکرد شهرداری از سازمانی خدماتی به نهادی اجتماعی است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک