کد خبر: 34100
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱:۳۷

با توجه به نوسانات ارزی شاهد رشد قاچاق هستیم و انتظار می‌رود مسئولان با جدیت تمام در برابر این گونه اقدامات ایستادگی کنند چرا که با گران شدن گوشت قدرت خرید مردم کاهش یافته و این موضوع در رشد نسل‌های جدید از جنبه های مختلف تاثیرات مخربی دارد.

 خوزستان سرافراز/ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان نشست کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شامگاه دوشنبه ۶ بهمن ماه در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد.

در این نشست سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان گزارشی از اقدامات خود در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارائه داد؛ همچنین آخرین وضعیت پایانه مرزی چذابه توسط ناظر گمرکات استان تشریح شد.

در ادامه این نشست آخرین وضعیت قاچاق دام و موضوع تعیین تکلیف دام های کشف شده در اختیار سازمانهای کاشف مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار خوزستان در این جلسه با تأکید بر لزوم مبارزه با قاچاق دام خاطرنشان کرد: با توجه به نوسانات ارزی شاهد رشد قاچاق هستیم و انتظار می‌رود مسئولان با جدیت تمام در برابر این گونه اقدامات ایستادگی کنند چرا که با گران شدن گوشت قدرت خرید مردم کاهش یافته و این موضوع در رشد نسل‌های جدید از جنبه های مختلف تاثیرات مخربی دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک