کد خبر: 34645
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۵:۴۸
رئیس اداره ی نوسازی مدارس شهرستان شادگان خبر داد؛

احداث مدرسه ۳ کلاسه روستای خروسی شمالی که زمین آن توسط خیری به نام علی گرالی اهداء شد با پیشنهاد آقای ناصری نژاد به اداره كل نوسازی مدارس استان به نام شهید سلیم شاوردی نامگذاری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شادگان/ مهندس بهزاد جعفرزاده از گام های بلند و اساسی در نوسازی ، بهسازی و تجهیز مدارس شادگان خبر داد و گفت : در سال های گذشته با همکاری نزدیکی که نماینده با این اداره در جذب اعتبارات داشتند ؛ توانستیم در عرض سه سال ١٨مدرسه نوسازی کنیم که اعتبارات آن ها از منابع ١٠درصد خيرين حقوقی و حقيقی – ٢٠ درصد محل اعتبارات كميته برنامه ريز شهرستان – ٧٠ درصد اعتبارات ملی و نفتی تامین شد .

وی ضمن تشکر از ادارات برق ، گاز و آب و با اشاره به این که هماهنگی و همکاری این ادارات با اداره ی نوسازی مدارس شایسته تقدیر است خاطر نشان کرد : به مناسبت دهه مبارك فجر امروز شنبه[ ٢٠ بهمن ماه٩٧] با حضور نماينده مردم شریف شادگان در مجلس و مسؤلين شهرستان آیین کلنگ زنی ٨ مدرسه صورت گرفت. از میان این ۸ مدرسه ٣ مدرسه كانكسی ،۱ مدرسه احداثی و ۴ مدرسه تخریبی می باشد.
جعفرزاده تصریح کرد : احداث مدرسه ۳ کلاسه روستای خروسی شمالی که زمین آن توسط خیری به نام علی گرالی اهداء شد با پیشنهاد آقای ناصری نژاد به اداره كل نوسازی مدارس استان به نام شهید سلیم شاوردی نامگذاری خواهد شد.

رئیس نوسازی مدارس شادگان بیان کرد : تمام مدارس بعد از تکمیل ، با تجهيزات كامل و بدون هیچ نقصی تحويل آموزش و پرورش می شود.

همچنین اضافه نمود : این اداره علاوه بر نظارت و پیگیری عملیات نوسازی مدارس ، در زمینه ی تجهيزات مدارس نیز همیشه کمک حال آموزش و پرورش است ؛ در سه سال گذشته وسایل کمک آموزشی ، وسایل گرمایشی و سرمایشی ، نیمکت ، صندلی و سایر ملزومات به مدارس تزریق کردیم هر چند که وقوف کامل دارم هنوز اکثر مدارس شادگان نیازمند به تجهیزات اساسی دارند.

مهندس بهزاد جعفرزاده با اشاره به تزریق ٦٠ كولر به مدارس شهرستان شادگان در آینده نزدیک اذعان کرد : ١٣٠ مدرسه در سه سال اخیر به طور کلی تعمير شدند و عملیات آسفالت و ایزوگام ٣٥ مدرسه به علت فرسودگی عملیاتی شد .

گفتنی است شهید سلیم شاوردی یک ماه پیش در حین انجام وظیفه خود در خدمت سربازی در منطقه ی بهبهان توسط سوداگران مرگ به شهادت رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک