کد خبر: 34792
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۸:۱۳
فرمانده قرارگاه کربلا؛

احداث پل ولایت اهواز یک اقدام بزرگ و همکاری بین بخشی در استان خوزستان بود.

خوزستان سرافراز، سردار احمد خادم سیدالشهدا پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه پل ولایت اهواز، ضمن تشکر از موافقت مقام معظم رهبری برای در اختیار قرار دادن زمین گلف به شهرداری اهواز برای برش کوه، اظهار کرد: وقتی شهرداری درخواست داشت پل از گلف بگذرد، کار مهندسی، حفاظت و ایمنی کارگاه و دیگر اقدامات مورد نیاز توسط ما و سپاه انجام و گزارش به مقام معظم رهبری ارسال شد که پس از اخذ مجوزها، ایشان نیز فرمودند زمین گلف در اختیار شهرداری قرار بگیرد.

 وی با اشاره به پیگیری های استاندار خوزستان و شهردار اهواز برای اجرای این پروژه، افزود: باید برای اجرای این پروژه کوه شکافته می شد از این رو سنگین بود.

سردار خادم سیدالشهدا با بیان اینکه این راه میلیاردها تومان صرفه جویی سوخت داشته  و سبب رفاه مردم می شود، اجرای این پروژه نشان داد اگر تمامی مدیران استانی اعم از ادارت، سازمان ها، نیروهای مسلح و سپاه دست به دست هم دهند، می توانند کوه را بشکافند.

فرمانده قرارگاه کربلا بیان کرد: پل ولایت۴۸ تا ۴۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و برای اجرای آن ۶۳۰ هزار متر مکعب از کوه برداشته شد. همچنین حدود ۷ هزار متر مکعب سنگ کاری، ۱۱ هزار مترمکعب زیر اساس، ۴۲۰۰ متر مکعب بتن ریزی  و برخی از اقدامات انجام شده هستند و بهره برداری از آن تأثیر بسزایی در ترافیک شهر دارد.

وی با اشاره به همکاری های بین بخشی در اجرای این پروژه، گفت: باید دست به دست هم دهیم و مردم و مسئولین تلاش کنند تا وظایف ذاتی انجام شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک