کد خبر: 34655
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۰:۴۹

لوکانا سرمایه‌ی کافی برای جذب مردم کشورهای مختلف با دادن جوایز نقدی را دارد زیرا آنها در واقع انرژی پاک هیدرولیکی‌شان را به دولت ایتالیا می‌فروشد. لوکانا در مرکز پارک ملی گران پارادیز واقع شده است.

خوزستان سرافراز/ در ماه جاری یک شهر در سیسیلی خانه‌هایی را برای فروش به قیمت ۱ یورو (۱٫۱۴ دلار آمریکا) گذاشت، شهر ایتالیایی دیگری نیز جایزه‌ی مهاجرت به آن شهر را ۹ هزار یورو (۱۰۲۹۰ دلار آمریکا) اعلام کرد. قبل از اینکه چمدانتان را ببندید، برای مهاجرت به لوکانا در منطقه پیمونت ، تنها دو شرط کوچک وجود دارد. اول اینکه شما باید یک کودک داشته باشید و دوم اینکه حقوق ماهانه‌ی شما باید حداقل ۶ هزار یورو (۶۸۶۰ دلار) باشد تا شرایط زندگی در این منطقه‌ از آلپ را داشته باشید! به‌هر حال بدون شرط هم که نمی‌شود، می‌شود؟

شهردار لوکانا، این پیشنهاد را ارائه داده است. شهر تا اوایل دهه ۱۹۰۰ بیش از هفت هزار نفر جمعیت داشته و امروزه جمعیت شهر به کمتر از ۱۵۰۰ نفر رسیده است. تعداد مرگ و میر سالانه‌ی شهر نیز ۴۰ نفر است که در برابر تولد ۱۰ نوزاد در سال بسیار زیاد است. مدارس شهر هم به زودی بسته خواهند شد و کودکان تازه متولد شده‌ی در سن آموزش، باید به شهرهای اطراف مهاجرت کنند و همین مشکلات به نوعی شهرداری را به این تصمیم مجاب کرده است.

در ابتدا پیشنهاد خرید خانه با قیمت پایین برای ساکنان کشور ایتالیا ارائه شده بود اما امروزه این پیشنهاد برای تمامی کشورها وجود دارد. شهردار امیدوار است که جوانانی که دورکاری انجام می‌دهند یا تمایل دارند فعالیت جدیدی را شروع کنند به این شهر مهاجرت کنند. همچنین این شهر گزینه‌ی جذابی برای کارآفرینان محسوب می‌شود، زیرا شهر دارای تعداد زیادی مغازه، رستوران، کافه و بوتیک تعطیل شده است که افراد جدید می‌توانند آنها را احیا کنند.

لوکانا سرمایه‌ی کافی برای جذب مردم کشورهای مختلف با دادن جوایز نقدی را دارد زیرا آنها در واقع انرژی پاک هیدرولیکی‌شان را به دولت ایتالیا می‌فروشد. لوکانا در مرکز پارک ملی گران پارادیز واقع شده است. اینجا یک منطقه‌ی رویایی و بی‌نظیر است که دارای امکانات زیادی از جمله اسکی، دوچرخه‌سواری، ماهی‌گیری، پیاده‌روی و صخره‌نوردی هم هست. لوکانا در ۴۵ کیلومتری تورین واقع شده و دارای امکانات زیادی به منظور ایجاد مکانی مناسب برای ساکنان جدید خود است، پس ساکنان جدید از این نظر مشکلی نخواهند داشت.

راستی! اگر پیشنهاد شهردار را بپذیرید و به این شهر مهاجرت کنید، بعد از سه سال پاداشتان را دریافت خواهید کرد! آیا شما واجد شرایط هستید و می‌توانید به زندگی کردن در این محل فکر کنید؟

منبع: lonelyplanet

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک