کد خبر: 34652
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 10/ فوریه/ 2019 - 12:15
دهیار روستای نهر احمود:

این روزها به کرات می خوانیم که به همت نماینده ی شادگان در مجلس آیین کلنگ زنی مدارس در شهرستان شادگان به زمین کوبیده می شود؛ چرا نماینده محترم، در روستای نهر حمود پیگیر احداث دبستان ۲ کلاسه نیست؟ مگر روستای ما جز این شهر نیست؟

جمال دانشور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافزاز از شادگان بیان کرد : دبستان شهید قدوسی تقریبا ۱۰ سال است که مسئولین این شهرستان قول احداث دبستان ۲ کلاسه جهت دانش آموزان این روستای محروم از ابتدایی ترین امکانات داده شد لیکن تا الان هیچ گونه اقدامی انجام نشد.

وی خاطر نشان کرد : این روزها به کرات می خوانیم که به همت نماینده ی شادگان در مجلس آیین کلنگ زنی مدارس در شهرستان شادگان به زمین کوبیده می شود؛ چرا نماینده محترم، در روستای نهر حمود پیگیر احداث دبستان ۲ کلاسه نیست؟ مگر روستای ما جز این شهر نیست؟

دهیار روستای نهر احمود اذعان کرد : بارها از آقای ناصری نژاد قول احداث این مدرسه گرفتیم و حتی از ایشان جهت بازدید میدانی از وضعیت روستا و به ویژه مدرسه ی مذکور دعوت به عمل آوردیم ولی باز هم همه چیز در حد وعده های بدون عمل باقی ماند.

دانشور اضافه می کند : طی جلسه ای که در منزل بنده با نماینده ، ریاست آموزش و پرورش شهرستان و مسئول سابق دفتر نماینده برگزار شد؛ نماینده احداث این مدرسه را از بدیهیات قلمداد کرد و به ریاست آموزش و پرورش دستور موکد داد که پیگیر ساخت آن باشد لیکن باز هم این ویرانه به فراموشی سپرده شد.

روستای نهر احمود از توابع دهستان آبشار [بخش مرکزی شهرستان ] با جمعیتی بالغ بر ۱۴۰نفر و فاصله ای به مسافت ۱۲ کیلومتر با مرکز شهر در جنوب شادگان قرار دارد .شغل اکثر مردم این روستا کشاورزی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار