کد خبر: 34808
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲:۰۸
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان شادگان خبر داد؛

شهرک های صنعتی در تمام شهرستان ها یکی از عوامل جذب سرمایه گذاران و تولید کنندگان است؛ لیکن این امر در شادگان همچنان فراموش شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شادگان / حسن خنافره خاطرنشان کرد : برگزاری همایش معرفی ظرفیت های تولید و اشتغال برای اولین بار با حضور نماینده .فرماندار‌ ، روسای ادارات ، صنعتگران و تولید کنندگان ، هیئت رئیسه اتحادیه خرما ،هیئت مدیره اتحادیه ها و عموم مردم برگزار شد.

خنافره در سخنرانی خود در این همایش ضمن تشکر از حضور پرشور مردم بخصوص حضور نماینده ، فرماندار ، روسای ادارات و تولید کنندگان شادگان ، خواستار شد : از مسئولان عالی رتبه شادگان بویژه نماینده محترم جهت تشویق تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا و پیشبرد صنایع و تجارت این اداره و تولید کنندگان در پرداخت تسهیلات کم بهره یاری کند . فولاد شادگان ، شرکت های کشت و توسعه ی نیشکر و بندر شادگان در نهادینه ساختن صنعت و تجارت وارد مدار شوند و سرمایه گذاران را ضمن تشویق ، هدایت و مدیریت کنند.

وی با اشاره به این که در آینده نزدیک در صدد احداث کارگاه ساخت و تولید نیمکت هستیم؛ تصریح کرد: این اداره کلیه ی سرمایه دارانی که ظرفیت احداث کارگاه های خود اشتغالی به ویژه در زمینه ی ساخت و تولید نیمکت را دارند به سرمایه گذاری و فعالیت دعوت می کند . یقینا در زمینه های اداری و تسهیلات کم بهره کمک دست آن ها خواهیم بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر این که “هدفتان از برگزاری این همایش چه بود؟” گفت : در طول یک سالی که ریاست این اداره را به عهده گرفتم این همایش ضمن تقدیر از صنعتگران و تولید کنندگان در راستای شناسایی ظرفیت های صنعتی بخصوص واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک ، ترویج تجارت ، نظارت بر بازار، ایجاد بازار رقابتی ، هماهنگی لازم بین شرکت های فولاد شادگان ، شرکت های کشت و توسعه ی نیشکر ، بندر ، حمایت و گسترش کارگاه ها و واحدهای تولیدی و تجاری و جلب حمایت مسئولین بویژه نماینده مردم شریف در مجلس ، برگزار شد .

رئیس اداره ی صنعت ، معدن و تجارت شادگان ضمن اشاره به همایش پارسال که هدف از برگزاری آن تجدید میثاق اصناف با انقلاب بود ؛ مطرح کرد : امسال نیز یکی از اهداف همایش تجدید میثاق این اداره و کلیه ی عوامل مرتبط با آن با آرمان های انقلاب اسلامی است که فرصت را غنیمت شمرده در کنار این هدف مقدس فعالیت های همایش را در راستای اقتصادی و اشتغال زایی گسترش دادیم.

خنافره نقش شهرک های صنعتی در شادگان را کم رنگ قلمداد کرد و گفت : شهرک های صنعتی در تمام شهرستان ها یکی از عوامل جذب سرمایه گذاران و تولید کنندگان است لیکن این امر در شادگان همچنان فراموش شده است شهرک های صنعتی نیاز به خانه تکانی اساسی دارند بی گمان وجود مدیران خلاق و کاربلد می تواند جان دوباره ای به شهرک های صنعتی شادگان بدهد.

حسن خنافره اضافه کرد : از تولیدکنندگان عرصه تولید ساخت ادوات کشاورزی آقای اخوان ،تولید لحاف و متکا صالح خنفری ،تولید ترشیجات صالح مهدوی زاده و تولید لبنیات هوشنگ عسلی در این همایش تقدیر و تشکر به عمل آمد.

رئیس اداره ی صنعت، معدن و تجارت شهرستان شادگان جذب سهمیه ها و مطالبه ی بیشتر در استان امری ضروری و لازم تلقی کرد و اذعان کرد : به طور مرتب از شهرداری و شورای ترافیک درخواست ساماندهی و حل مشکل ترافیک برای اصناف کردیم .همچنین نماینده ، فرماندار و دادستان نیز بر سازماندهی بازار تاکید می کنند .

در این همایش عبدالله منتصریان‌ دهیار [روستای صفرای مقدم] و کار آفرین نمونه شهرستان شادگان طی سخنانی ضمن تشکر از حضار و اهتمام اداره ی صنعت ، معدن و تجارت گفت : از سال ۹۳ همزمان با اوج گرفتن خشکسالی های اخیر تولید مبلمان شهری جهت ایجاد فرصت های شغلی در روستا شروع کردم.
وی ادامه داد : اکنون در روستای صفرای مقدم کارگاه های بسته بندی مواد بازیافتی ، وسایل بازی پارک ها ، تولید مبلمان شهری و تولید جدول مشغول به فعالیت هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک