کد خبر: 34811
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲:۲۱
شهردار شادگان ؛

نتیجه دو نشستی که نماينده محترم برای ما با مسئولین كشوری تدارک دیدند حدود ۶۵ درصد تخصیص اعتبارات این دو پروژه ی حیاتی بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شادگان /
مهندس حسن مزبانی پور در آیین کلنگ زنی عملیات بهسازی و تعریض جاده ورودی اهواز – شادگان و پروژه ایجاد و توسعه معابر شهری شهر شادگان که با حضور فرماندار، نماینده مردم شریف شادگان در مجلس شورای اسلامی ، اعضای شورای شهر ، جمعی از مسئولین ادارات و دستگاه ها و مجریان پروژه انجام شد؛ مطرح کرد : پروژه تعریض و بهسازی ورودی اهواز- شادگان شامل دو بانده کردن جاده – تندرو – احداث پياده رو در ضلع شمالی – جابجایی پايه هاي برق – انتقال كابل های مخابرات – تغيير آيلند وسط جاده – احداث كندرو – روكش آسفالت و روشنایی کامل ورودی شهر خواهد بود.

وی با اشاره به تعیین پیمانکار پروژه ی ورودی آبادان -شادگان تصریح کرد : پیمانکار این پروژه که شامل تعريض جاده بعد از پل مسير می باشد ؛ مشغول به فعالیت است ناظران ما کارها را به صورت دقیق زیر نظر دارند.

شهردار شادگان از پروژه ایجاد و توسعه ی معابر شهر خبر داد و گفت : این پروژه شامل
مناطق سعدی ، عبودي ، عباس آباد ، خيابان جهموری ،پاسداران غربی و فرعی های آن و سعدی خواهد بود.

مزبانی پور با بیان این که در شهر پروژه هایی از قبیل جدول كاری -كف پوش و روكش آسفالت در حال اجرا می باشد ؛ خاطرنشان کرد : عملیات بهسازی و آسفالت خيابان شيرازی با توجه به این که شبكه فاضلاب آن به طور كامل عوض شد و با توجه به بارندگی مستمر امسال باعث تعلل و به عقب افتادن عمليات زيرسازی آن شد ؛ در نظر داریم خيابان شيرازی از سمت خيابان اصلی تا مسجد امام خمينی كف پوش نماییم تا نمایی جالب به این خيابان دهیم.

حسن مزبانی پور با تشکر از همکاری نزدیک نماینده با دستگاه شهرداری در جذب اعتبارات به این دستگاه اذعان کرد : نتیجه دو نشستی که نماينده محترم برای ما با مسئولین كشوری تدارک دیدند حدود ۶۵ درصد تخصیص اعتبارات این دو پروژه ی حیاتی بود.جا دارد از ایشان به صورت ویژه تشکر کنم.

شهردار شادگان در پایان خواستار شد : از مردم تقاضا دارم جهت تسريع در اجرای پروژه با ما همکاری داشته باشند ؛ از همکاری بازاريان عزیز كه در عملیات آسفالت خيابان باهنر ما را همراهی کردند نیز تشکر می کنم.

گفتنی است ، عملیات بهسازی و تعریض جاده ورودی اهواز – شادگان با اعتباری ۶۸/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مدت زمان اجرای پروژه ۱۲ماه و پروژه ایجاد و توسعه معابر شهری شهر شادگان با اعتباری بالغ بر ۸۰/۰۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مدت زمان اجرای پروژه ۶ ماه خواهد بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک