کد خبر: 34912
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۲:۳۰

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای افتتاح چندین طرح بهداشتی و درمانی در اولین سفر استانی خود وارد شهرستان اهواز شد.

به گزارش خوزستان سرافراز، عصر امروز چندین پروژه در حوزه بهداشت و درمان با حضور سعید نمکی در اهواز افتتاح و به بهره برداری رسید.

کلینیک ویژه تیپ دو هزار بیمارستان امام خمینی ( ره ) اهواز با اعتبار پنج میلیارد و ٩٠٠ میلیون تومان، مرکز غربالگری سرطان بیمارستان گلستان اهواز با اعتبار یک و نیم میلیار تومان، طرح توسعه بخش مراقبت های ویژه داخلی بزرگسالان و کودکان ( ICU ) بیمارستان گلستان اهواز شامل ١٠ تخت مجهز مراقبت های ویژه (سه تخت کودکان و هفت بزرگسالان ) با اعتبار دو میلیارد تومان و طرح توسعه مجتمع اروژانس همین بیمارستان با اعتبار ٩ میلیارد و ٥٠٠ میلیون تومان از جمله پروژه های به بهره برداری رسیده از سوی وزیر بهداشت در اولین روز سفر کاری خود به اهواز محسوب می شوند.

مجتمع اورژانس بیمارستان گلستان اهواز پس از توسعه و اضافه شدن دو هزار و ٤٠٠ متر مربع به فضای اورژانسی این مجموعه به بزرگ ترین مجتمع اروژانس کشور تبدیل شد، این مجموعه شامل ٧٠ تخت بستری دارای بخش های اورژانس جراحی، داخلی، قلب و عروق و روانپزشکی است.

همچنین در همین بیمارستان بخش اورژانس استروک ( سکته حاد مغزی) نیز بر اساس استاندارهای وزارتی و در فضایی کاملا مجزا از اورژانس داخلی و تحت نظارت ویژه متخصصان نورولوژی ایجاد شده است.

سعید نمکی فردا همچنین برای شرکت در آئین افتتاح چندین پروژه بهداشتی، درمانی، رفاهی و آموزشی در شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان به این مناطق سفر می کند. با تلاش مسئولان دانشکده علوم پزشکی آبادان ۹ طرح در آبادان، هفت طرح در خرمشهر و سه طرح در شادگان آماده بهره برداری شده است ضمن آنکه دو پروژه دیگر در آبادان هم در شرف کلنگ زنی و آغاز عملیات و یک پروژه هم با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارتخانه در این سفر وزیر را همراهی می کنند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک