کد خبر: 35407
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۳:۰۸
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان برگزار می کند؛

دومین كارگاه خبرنویسی حرفه ای برای خبرنگاران و روابط عمومی ها به منظور افزايش مهارت و دانش خبری خبرنگاران، کارشناسان روابط عمومی ادارات و سایر علاقه مندان، در سالن خلیج فارس هندیجان برگزار می شود.

 خوزستان سرافراز/ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان اظهارکرد: دومین كارگاه خبرنویسی حرفه اي براي خبرنگاران و روابط عمومی ها به منظور افزايش مهارت و دانش خبری خبرنگاران، کارشناسان روابط عمومی ادارات و سایر علاقه مندان، در سالن خلیج فارس هندیجان برگزار می شود.

مسعود میرزاپور با اشاره به اهميت ارتقای سواد رسانه ای افزود: جهان امروز، دنيای ارتباطات و روابط عمومی است و هر کس بیش از دیگران به این سلاح مجهز باشد از موفقیت و موقعیت بهتر و بیشتری در پیشبرد اهداف شخصی و سازمانی برخوردار خواهد شد.

وی ادامه داد: این دوره را در روز یکشنبه ۱۲ اسفند ماه با حضور زینب شریفی، داراي دكتری تخصصی ارتباطات و روزنامه نگاری و مديرگروه رشته روابط عمومي دانشكده خبر اهواز برگزار خواهیم کرد.

میرزاپور خاطرنشان کرد: خوشبختانه هندیجان از خبرنگاران حرفه ای، مجرب و کارآمدی برخوردار است که گستره کاری آنها در صدا و سیما و خبرگزاری های ملی است و هدف از برگزاری این دوره، اهتمام بر ورود نسلی نو در حوزه های مختلف رسانه ای، خبری و مطبوعاتی است.

وی گفت :با دعوت از کارشناسان روابط عمومی ادارات به شرکت در این دوره گفت: رمز موفقیت هر سازمانی در میزان سواد بالای رسانه ای روابط عمومی آن سازمان است و ارتباط متقابل بین مردم با نهاد های دولتی، فرآیند تحقق مطالبات اجتماعی و نیل به اهداف سازمانی را تسهیل می بخشد و این امر ارتباط مستقیمی با روابط عمومی ها دارد.

 دبیر شورای فرهنگ عمومی هندیجان ادامه داد: شهرستان هندیجان از موقعیت و اهمیت بالایی در استان برخوردار است و لازم است که اخبار این منطقه، با دقت نظر بالا، به صورت علمی و واقع‌بینانه در اختیار مردم قرار گیرد.

 گفتنی است به افرادی که در این دوره شرکت کنند گواهی پایان دوره معتبر اعطا می‌شود.

خبرنگار ؛ ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک