کد خبر: 35462
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱:۴۸

وی ادامه داد : اولویت با افراد بومی منطقه است در صورت عدم احراز شرایط افراد بومی این مجوز به هم استانی های خوزستان صادر می شود.

عبدالله کعبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز از شادگان امروز [شنبه چهارم اسفند ماه سال ۹۷] گفت : سایت گردشگری روستای صراخیه ی شادگان سالانه پذیرای گردشگران بی شماری از داخل و خارج از کشور است ؛ بنابراین گذاشتیم تا جهت استفاده از ظرفیت های این سایت و ایجاد اشتغال پایدار مجوز صدور راهنمای گردشگران را به واجدین شرایط صادر کنیم.

وی ادامه داد : اولویت با افراد بومی منطقه است در صورت عدم احراز شرایط افراد بومی این مجوز به هم استانی های خوزستان صادر می شود.

کعبی با اشاره به شرایط احراز مجوز خاطرنشان کرد: افراد متقاضی باید از شرایط زیر برخوردار باشند.
مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر، شرکت در آموزشگاه های مربوطه و گذارندن دوره ی مربوطه ،شرکت در آزمون جامع و قبولی در آن
، شرکت در آزمون مصاحبه ی زبان خارجه و قبولی در آن، مراجعه به اداره کل میراث فرهنگی – معاونت گردشگری و تحویل مدارک شناسایی و کارنامه قبولی در دوره ها و آزمون ها ،آزمایشات طبی و عدم اعتیاد و انجام انگشت نگاری و تشخیص هویت دارا باشند .همچنین دوره ی آموزشی جدید بعد از تعطیلات نوروز سال ۹۸ خواهد بود .

گفتنی است آدرس موسسه هوجستان اهواز- کیانپارس بین خیابان ۵ و ۶ غربی – ساختمان آلا طبقه دوم است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک