کد خبر: 35497
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
حبیب الله نیک سرشت؛

 توصیه میکنم به جای اینهمه دفاع از افراد خاص به مهمترین امور مردم که همان قوت لایموت آنهاست بپردازید و در این اواخر کار این همه ندانم کاری را بیش از پیش با شیبی تندتر به ضرر مردم و این استان از خود به یادگار نگذارید.

خوزستان سرافراز؛ حبیب الله نیک سرشت/

ای مالک در كار كارگزارانت ‌بنگر و پس از آزمايش به كارشان برگمار، نه به سبب دوستی با آن‌ها و بی مشورت ديگران به كارشان مگمار، زيرا به رای خود كار كردن و از ديگران‌ مشورت نخواستن، گونه‌ای از ستم و خيانت است.
*حضرت امیر به مالک اشتر*

 جناب استاندار

حال و روز استان خوزستان بخصوص اهواز این روزها ناخوش است، درد مزمن دارد و درمان مدرن می‌خواهد.
خدمات سرتا پا ناشیانه شما برای همیشه در خاطر مردم استان بالاخص شهرستان اهواز خواهد ماند.
گله از شما نیست چرا که جوانی بودید کم تجربه، خام و بدون هیچگونه پیشینه مدیریتی در سطح کلان، گله از تدبیر نامبارک دولت تدبیر و امید است که خوزستان قطب صنعتی و گلوگاه اقتصادی ایران را به دست جوان کارنابلد و تازه وارد سپرده و برای سالها پیشرفت. توسعه را با چالشی جدی مواجه نموده است.

جناب شریعتی

هر چقدرفکر کردم از مزایا و دستاوردهای شما در این مدت مدیریت اجرایی در استان بگویم تحفه و هدیه ایی قابل ارائه نیافتم، اما از مضرات مدیریت فشل و فله ای شما هرچه بگویم شاید ادای دین نکرده باشم
آلام و دردهای ناشی از سو مدیریت شما زیاد است اما چند نمونه آنرا جهت اطلاع عرض خواهم کرد که انشا الله عبرتی باشد برای آینده گان و گرنه عمر مفید سیاسی شما در این جایگاه بعید به نطر می‌رسد توفیق پند و عبرت را از این لحظه به بعد داشته باشد.
اولین قدم و شیرینی شما به مردم خوزستان مصاحبه ای بود که کارون را به اصفهان تقدیم کردید و با کمال افتخار بیان داشته اید من مجری تصمیمات دولتم!!
اما به وفور به جای مدیریت، دخالت تیغ برنده شما در دیگر مدیریتها بود در اهواز
چرا دخالت در عزل واستیضاح شهردار قبل آقای سید خلف موسوی شورای چهارم !

چرا قلع و قمع پرچم داران مبارزه با فساد در شهرداری را در سال آخرشورای چهارم به بهانه های مختلف!! کنسل کردید ؟

 به چه دلیل وظایف کلان و سرنوشت ساز استان را رها و به امور متفرقه دخالت در شهرداری را پیشه نموده اید؟
چرا در بحث اتفاقات تقلب در انتخابات شورای شهر ورود نکرده و سکوت اختیار کرده اید اما الان برای شورای شهر و شهرداری نقشه راه ترسیم می کنید؟

به چه دلیل فرمانداران زیر مجموعه خود را تا الان با سرپرست اداره میکنید و توان انتصاب ریاست آنها را نداشته اما به راحتی شهردار بازنشسته کلانشهر اهواز را که با نامه وزارت کشور بازنشسته شده بود طی نامه ای به شورای شهر از بازنشسته شدن ایشان جلوگیری کردید و برای ماندگاری ایشان تلاش میکنید؟
بطوری که ماموریت شهردار اهواز بیش از ۴ ماه است بپایان رسیده وبدون داشتن حکم ماموریت اسناد مالی واداری و قراردادهای شهرداری را امضا می‌کند که مسئولیت عواقب انها بعهده جنابعالی خواهد بود.
چرا مهمترین معاونت تحت نظر خود حوزه عمرانی‌ را تا الان به دست فراموشی سپرده و رها کرده اید؟

باتوجه به اعلام برخی از اعضای شورا با کدام دلیل و برهان موجه جلسه استیضاح آقای کتانباف را در بهت و ناباوری کنسل و در کار امور شهری مستقیما دخالت نموده و خط و مشی مشخص میکنید؟

راستی جناب آقای شریعتی مطلع هستید که قانون در همه جا فصل الخطاب است و دخالت شما در امور شهرداری و شورای شهر مصداق بارز دهن کجی به قانون میباشد؟
شما از بدو انتصاب در این شاهرگ حیاتی استان بنیان شوم دور زدن قانون و بدکارکردن را با انتصابات غیر کارشناسی در مجموعه خود، مدیریت های مهم دیگر و شهرستانها را برای همیشه بعنوان یک بدعت پایگذاری نمودید!! تا جاییکه نمایندگان مردم در مجلس را به این کار ویژه و خصلت ناپسند سوق داده و یا نوعی معامله پایاپای را باب نموده اید!!
بهتر است به جای اینهمه دخالت‌ها و سرک کشیدن ها، حال و روز مردمی را ببینید که زیر فشار تورم و گرانی، پدیده گردو خاک، سیل خانمان برانداز، کارخانه های ورشکسته، اعتصاب های کارگری ؛ خیل عظیم جمعیت بیکار و تحصیلکرده و… به بن بست رسیده اند و نیازمند مدیریتی صحیح و کارآمد می‌باشند را چاره کنید.

 توصیه میکنم به جای اینهمه دفاع از افراد خاص به مهمترین امور مردم که همان قوت لایموت آنهاست بپردازید و در این اواخر کار این همه ندانم کاری را بیش از پیش با شیبی تندتر به ضرر مردم و این استان از خود به یادگار نگذارید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...