کد خبر: 35565
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۴:۱۷
معاون فرمانداری شهرستان شادگان خبر داد:

معاون فرمانداری شادگان گفت : متولی اصلی مدیریت سایت گردشگری بخشداری خنافره است ؛ نیروی انتظامی ملزم به همکاری در تامین امنیت گردشگران می باشد.

سعید جنامی امروز چهارشنبه هشتم اسفندماه سال ۹۷در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز گفت : طبق گزارش مسئولین مربوطه در روزهای تعطیلی بهمن ماه و هفته اول اسفند روزانه حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر از سایت گردشگری صراخیه بازدید کردند ؛ که این نوید می دهد در تعطیلات نوروز پیش رو با برنامه های خوبی که در نظر گرفتیم ؛ گردشگران زیادی از این سایت گردشگری بازدید خواهند کرد.

وی افزود : با دعوت از مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان توسط نماینده مجلس و تشکیل جلسه با حضور فرماندار و مسئولین ذیربط مقرر گردید که کلیه سرویس های بهداشتی واقع در جزیره و سرویس های جنب پارکینگ تعمیر و تا تاریخ ۱۲ اسفندماه به بخشدار خنافره که این سایت در حوزه ی ایشان قراردارد تحویل داده شود.

جنامی با اشاره به تعریض جاده منتهی به روستای صراخیه و نصب آلاچیق توسط بخشدار خنافره؛ اذعان کرد :با قایق داران و قایقرانان جلسه ای تشکیل شد و مقرر شد نسبت به رعایت موارد ایمنی از جمله تهیه جلیقه نجات و رفع نواقص احتمالی و رنگ آمیزی و شماره گذاری قایق ها اقدام نمایند.

همچنین با اشاره به اینکه قایقرانان نباید کمتر از ۱۸ سال باشند؛ خاطرنشان کرد : مدیران سایت گردشگری و کلیه عوامل وابسته به آنها ملزم به رعایت و اجرای مصوبات کارگروه خدمات سفر می باشند.

معاون فرمانداری شادگان گفت : متولی اصلی مدیریت سایت گردشگری بخشداری خنافره است ؛ نیروی انتظامی ملزم به همکاری در تامین امنیت گردشگران می باشد.

سعید جنامی از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در ایام نوروز ۹۸ خبر داد و گفت : نظارت بر بهداشت سایت توسط شبکه بهداشت است.نمایشگاه صنایع دستی در ایام نوروز و ساخت مضیف عربی توسط بخشداری خنافره و شهرداری (جنب موزه محیط زیست) بر پا می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک