کد خبر: 35623
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۵:۱۱
مدیرعامل باشگاه استقلال:

مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه این باشگاه پیگیر درگیری فرهاد مجیدی است، گفت: علاوه بر کشیدن موی گادوین منشا، حرکت زشتی با این بازیکن انجام دادند که باعث واکنش او شد.

خوزستان سرافراز،  امیرحسین فتحی درباره اتفاق رخ داده برای فرهاد مجیدی بعد از بازگشت استقلال از اهواز و توقیف اتومبیل وی گفت: قضیه فرهاد مجیدی را پیگیری می کنیم.

وی درباره گلزنی و درخشش بازیکنان خارجی استقلال تصریح کرد: خدا را شکر. استقلال با برنامه و خریدن وقت زمان نسبت به جذب بازیکن اقدام کرد و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره درگیری علی خطیر معاون باشگاه استقلال با علیرضا حقیقی تاکید کرد: قضیه آقای خطیر را هم پیگیر هستیم و امیدواریم سیستم قضایی فوتبال و دستگاه قضایی با خاطی برخورد کند.

فتحی درباره درگیری گادوین منشا با یکی از تماشاگران بعد از بازی با فولاد، تاکید کرد: هنوز گزارش منشا را ندیده ام. هر موقع این گزارش را ببینیم در خدمت شما هستم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که گفت گویا موی منشا را کشیدند و وی این عکس العمل را نشان داد، تصریح کرد: هنوز خبر خاصی در اینباره ندارم. من شنیده ام که به وی تعرض کرده اند و علاوه بر کشیدن مو، کار زشتی را هم انجام دادند که منشا مجبور به واکنش شد. شنبه گزارش این بازیکن را می بینم حتما تصمیم گیری می کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره برگزاری دربی در دهم فروردین تاکید کرد: دربی فروردین برگزار می شود.

فتحی در خصوص اینکه آیا فشردگی به ضرر استقلال نیست؟ گفت: این برای فوتبال کشورمان است. ما هم مثل تمام تیم ها این برنامه را تحمل می کنیم. امیدواریم استقلال از این رهگذر عبور کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک