کد خبر: 35616
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۴:۳۶

نخستین جشنواره شعر گویشی تش دل چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ در هندیجان برگزار می شود.

به گزارش خوزستان سرافراز؛رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان دراین باره اظهارداشت: جشنواره تش دل با موضوع آزاد، گویش های مختلف استان خوزستان و برخی از شهرهای استان بوشهر را مشتمل می شود.
مسعود میرزاپور افزود: این جشنواره در روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۶ در مجتمع خلیج فارس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هندیجان با حضور شاعران برگزیده، مردم و مسئولین برگزار می گردد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی شهرهای استان و مناطق همجوار، با لهجه ها، گویش ها و لطایف مربوطه، آداب و رسوم‌ و آشنایی با خرده فرهنگ های موجود در منطقه عنوان و خاطر نشان کرد برگزاری این جشنوارها ثمرات خوبی در ارتباطات مردم و مناسبات بین آنها ایجاد خواهد کرد.
دبیر نخستین جشنواره منطقه ای شعر گویشی تش دل اظهار کرد: شاعران گرامی می توانند آثار خود را تا ۱۸ اسفند ماه ۹۷ به آدرس دبیرخانه جشنواره ؛ خوزستان هندیجان_ هندیجان شمالی خیابان امام حسین (ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال و یا به شماره ۰۹۰۵۳۰۸۳۸۷۵ واتساپ نمایند.
وی ادامه داد: پس از داوری آثار ، ۱۰ اثر برتر شاعران به عنوان برگزیده انتخاب، معرفی و در آیین اختتامیه پس از خوانش،با لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل خواهد شد.
گفتنی است: علاقه مندان جهت کسب اطلاع در خصوص جزئیات جشنواره می توانند با شماره ۰۹۱۶۸۰۴۰۳۸۴تماس حاصل نمایند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک