کد خبر: 35591
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۴:۵۰

در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی، نماینده دادستان تاکید کرد که افراد ورزشی و غیر ورزشی پول‌هایی که از او گرفته‌اند را باید پس بدهند.

خوزستان سرافراز/ اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و متهمان مرتبط، در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

بخشی از این جلسه اختصاص داشت به پول‌هایی که متهم در فوتبال خرج کرده بود. که هدایتی در بخشی از دفاعیات خود تاکید کرد اگر من پولی بابت اسپانسری پرداخت کرده یا کارخانه گرفته‌ام حکم اعدام من را بدهید. ما پولی برای جشن قهرمانی ندادیم فقط یک یا دو دفعه به بازیکنان سکه دادیم آن هم در بازی دربی بود که ۴ بر ۲ استقلال را بردیم. چهارصد سکه به بچه‌ها دادیم.

در بخشی از این دادگاه در همین زمینه نماینده دادستان اعلام کرد:

این گزارش‌ها بر اساس ردیابی‌های دقیق است، مثلا شما از شرکت یک پولی گرفته‌اید که مستقیم رفته است به حساب یک باشگاه ورزشی. یا مثلا کارخانه نورد لوله اهواز را به مرز نابودی کشانده‌اید. شما دستور دادید که یک پول کلان از این کارخانه برای جشن قهرمانی یک تیم ورزشی هزینه شود در حالی که کارگران این کارخانه ۴ ماه حقوق نگرفته بودند.

وی خطاب به قاضی گفت:

این متهم در روز برگزاری دربی‌ها مثلا ۱۰۰ سکه در جیبش می‌گذاشت و اگر تیم الف. بر تیم ب. برنده می‌شد به آن‌ها سکه هدیه می‌داد. پولی که مربوط به شرکت نورد لوله اهواز بوده است.

نماینده دادستان همچنین تاکید بر این موضوع داشت :

چه افراد ورزشی و چه افراد غیر ورزشی بدانند هر چه که پول از هدایتی گرفته‌اند پول مردم بوده و باید بیایند پس بدهند تا دادسرا به آن ورود نکند.

پی نوشت: گفتنی است حسین هدایتی در بین ورزشی ها معروف به ” عابر بانک پرسپولیس ” بوده است و هر از گاهی همچون ماجرای معروف مهدی طارمی و یا مناسبت های مختلف ورزشی با اعلام پرداخت هدایایی به ورزشکاران خبر ساز می شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک