کد خبر: 35706
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۳:۱۱

هیات نمایندگان نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز طی انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند.

خوزستان سرافراز/ به گزارش رسمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز در انتخابات نهمین دوره این اتاق با اخذ ۳۸۶ رای صحیح در گروه بازرگانی شهلا عموری با٢١٠رای، علی حمولی طرفی ١٧٨، سیروس عبیاوی ١٦٩، محمد عبیاوی ١٦٣ و عبدالله شماخته و کاظم مهاوی هردو با ١٢٩ انتخاب شدند که طی قرعه کشی کاظم مهاوی انتخاب شد.

همچنین در درگروه صنعت محمدجواد امانی با ١٩٨، سید هبت اله اصولی ١٨١، صادق سواعدی ١٧٠، نعمت اله نوری زاده گلنگشی ١٦٣ و مهدی رحیمی ١٤٣ پیروز شدند.

در گروه معدن نیز شاهرخ شیشه گر با ١٧١و خیریه نیسی با ١٤٧ رای برگزیده شدند.

در گروه کشاورزی نیز همایون کوت زاده با ١٧٠ رای، سیدسلطان حسینی امین با ١٦٠ رای و نادر بهشتی نسب با ١٤٣ انتخاب شدند.

بر همین اساس؛ انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی اهواز روز گذشته ۱۱ اسفند از ساعت هشت صبح آغاز و با یک ساعت تمدید تا ساعت ۱۹ همان روز ادامه داشت.

در این دوره از انتخابات ۴۵ کاندید در چهار گروه بازرگانی، صنعت، کشاورزی و معدن برای حضور در ۱۵ کرسی هیات نمایندگی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

اعلام نتایج اتاق اهواز از به دلیل رای مساوی عبدالله شماخته و کاظم مهاوی تایید آن با تاخیر همراه بود که در نهایت بر اساس قانون انتخابات اتاق بازرگانی، پس از انجام قرعه کشی کاظم مهاوی به جمع هیات نمایندگان راه یافت.

استان خوزستان تنها استانی است که دارای سه اتاق اهواز، آبادان و خرمشهر است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک