کد خبر: 35803
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۳:۰۳
شهردار شادگان خبرداد:

شهردار شادگان ؛ گفت: مالکان خودروهای سبک در شهرستان شادگان قبلا باید با طی کردن مسیر ۹۸ کیلومتری به نزدیک‌ترین مرکز مکانیزه معاینه فنی واقع در اهواز مراجعه و کارت معاینه خودرو خود را دریافت می‌کردند.

به گزارش خوزستان سرافراز/ حسن مزبانی پور دراین باره اظهارکرد: با توجه به نیاز اساسی شهرستان به مرکز معاینه فنی خودروهای سبک به منظور رفاه حال مردم ، شهرداری شادگان با همکاری بخش خصوصی مجوز ایجاد مرکز معاینه فنی را اخذ کرده که در آینده نزدیک این شهرستان نیز از این مرکز بهره مند خواهد شد.

وی افزود: این مرکز در اول ورودی شهر و در ابتدای جاده مزار روستای عنایتی واقع شده که این روزها مراحل پایانی احداث را پشت سر می‌گذارد، و این مرکز دارای سالن برای انجام آزمایشات معاینه فنی خودروها و همچنین دارای دستگاه تست ، لاین ، لغزش ، نورچراغ ، آلودگی و سی ان جی می باشد.

شهردار شادگان ؛ گفت: مالکان خودروهای سبک در شهرستان شادگان قبلا باید با طی کردن مسیر ۹۸ کیلومتری به نزدیک‌ترین مرکز مکانیزه معاینه فنی واقع در اهواز مراجعه و کارت معاینه خودرو خود را دریافت می‌کردند که هم اکنون این مرکز معاینه فنی در این شهرستان احداث و درآینده نزدیک به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی یادآور شد: رانندگان این شهرستان شادگان برای اخذ معاینه فنی خودرو به ناچار به شهرهای مجاور مراجعه می کنند و متحمل هزینه و پیمودن مسافت زیادی می شوند که احداث مرکز معاینه فنی خودروهای سبک از نیازهای اساسی این شهرستان و از مطالبات و خواسته های دیرینه رانندگان بود.

مزبانی پور درپایان عنوان نمود: لذا به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان و سایر مردم شهرستان شادگان که از روستاهای اطراف جهت انجام معاینه فنی خودروهایشان به مرکز شهرستان مراجعه می کنند با تمهیداتی که اتخاذ شد و با مشارکت بخش خصوصی نخستین مرکز معاینه فنی شادگان در آینده نزدیک افتتاح و آغاز بکار خواهد کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک