کد خبر: 35961
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۸:۱۹
محمد صفری خبر داد :

 معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از اجرای عملیات لکه گیری، قیر پاشی و آسفالت در مناطق مختلف اهواز تحت نظارت حوزه معاونت فنی وعمرانی خبر داد.

خوزستان سرافراز/  محمد صفری عنوان کرد: باعنایت به وجود بیش از ۳۵۰هزار متر مربع معبر جدید الاحداث و آماده، اجرای آسفالت در مناطق مختلف کلانشهر اهواز و لزوم بهسازی شریانهای اصلی به منظور ارتقاء کمی وکیفی شبکه معابر، تسهیل در حمل ونقل، جابجایی و پاسخ مناسب به درخواستهای شهروندان گرامی در امتداد نهضت آسفالت با تاکید شهردار محترم و معاون فنی و عمرانی شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.

صفری افزود: با انعقاد قراردادهای جدید به ارزش قریب به پانصد میلیارد ریال در سطح شهر شاهد رفع بخش قابل توجهی از نواقص موجود و توسعه معابر در سطح شهر اهواز خواهیم بود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز؛ تصریح کرد: در حال حاضر اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت باند دوم میدان مهدیس تا سه راهی بنکداران (شهدای دشت آزادگان) با مساحت بالغ بر۱۸هزار متر مربع و بلوار اصلی شهید علی هاشمی کوی ملاشیه با مساحت بیش از ۱۰هزار مترمربع و بهسازی معابر کوی رمضان در دست اقدام است و این عملیات در روزهای آتی با افزایش اکیپ های اجرایی با جدیت و توان بالاتر پیگیری و ادامه خواهد داشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک