کد خبر: 35966
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۰:۰۴
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شادگان :

مراجعه کنندگان چه اشخاص حقیقی و حقوقی ساعت ها در جاده و جنب درب ورودی منتظر موافقت مدیر عامل می مانند ؛ مدیر عامل این شرکت از مدیران پروازی است و هفته ای دو روز و شاید کمتر در محل کار خود حضور دارد.

سعید جنامی در گفتگو با پایگاه خبری خوزستان سرافراز امروز یکشنبه [۱۹اسفندماه ] ضمن اشاره به عدم پایبندی فولاد شادگان نسبت به تعهدات خود تصریح کرد : متاسفانه فولاد شادگان نسبت به حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آن هیچ گونه برنامه ی مدونی و قابل اجرا ندارد.

وی با اشاره به عدم تعامل فولاد شادگان با اداره محیط زیست این شهرستان گفت : فولاد شادگان علاوه بر اهمیت نگذاشتن به محیط زیست و دامن زدن به بحران زیست محیطی منطقه حتی از نشست و گفتگو و مراجعه به اداره محیط زیست شادگان در سطح کارشناسان هم خودداری می کند.

جنامی اضافه نمود : این شرکت موظف است از بند عام المنفعه در زمینه های مختلف به شهرستان کمک کند اما این شرکت در کمک به ورزشکاران و هنرمندان و … در سرفصل مناسبت های اجتماعی در طول سال ۹۷ ضمن پرداخت مبالغ بسیار ناچیز نسبت به تعهدات مساعدت به شهرستان و بویژه جوانان ورزشکار و هنرمند ، فرایند صدور چک را آن قدر طولانی کرده که درخواست کننده ، باید کل مبلغ را به هزینه ی کرایه ی خودرو (رفت و برگشت) اختصاص دهد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شادگان اذعان کرد : در نشست دیماه ۹۷ که با حضور مسئول دفتر نماینده برگزار شد؛ در آن جلسه مقرر شد خرید شرکت از مراکز و فروشگاه های معتبر شادگان باشد لیکن متاسفانه حتی موادی همچون مایع دستشویی ،دستمال کاغذی ، مواد بهداشتی و … از شادگان خریداری نمی شود.این امور برای ما قابل پذیرش نیست ؛ضمن انتقاد از هئیت مدیره ی این شرکت خواستار ورود نماینده و استانداری در این زمینه هستم.

سعید جنامی با انتقاد از عدم تکریم ارباب رجوع و با اشاره به تذکرات متعدد خود به مدیرعامل و معاونین شرکت ، یادآور شد : مراجعه کنندگان چه اشخاص حقیقی و حقوقی ساعت ها در جاده و جنب درب ورودی منتظر موافقت مدیر عامل می مانند ؛ مدیر عامل این شرکت از مدیران پروازی است و هفته ای دو روز و شاید کمتر در محل کار خود حضور دارد.

همچنین اضافه کرد : مدیران فولاد در سال ۹۷ در اکثر جلسات فرمانداری حاضر نشدند؛ به طور مثال در جلسات متعدد ستاد اربعین حسینی با توجه به دعوت های مکرر از سوی فرمانداری شهرستان حضور نیافتند ؛تمرد آن ها به جایی رسید که حتی به جلسات کمیسیون کارگری شرکت هم اعتنایی نمی کنند .

جنامی تصریح کرد : بارها به احمدیان مدیر عامل و ابولقاسم زاده معاون پشتیبانی تذکر دادم چنانچه کالایی از شادگان خریداری می شود، لیست خرید را به فرمانداری ارسال کنید. لیکن تا کنون هیچ لیستی به فرمانداری ارسال نشده است.
این نماینده ی دولت در فرمانداری شادگان تاکید کرد: صنایع فولاد نه فقط باید مناسبت های اجتماعی شهرستان حمایت کند بلکه موظف است نسبت به حمایت در بخش عمران شهرستان پیشقدم باشد.

سعید جنامی خاطر نشان کرد : در همه جای دنیا شرکت فولاد نمادی از توسعه و پیشرفت مناطق مستقر در آن است ؛ در صورتی که در شادگان سینما ، میدان و پارکی به نام فولاد نداریم. که دل مردم شریف شادگان خوش باشد به فولاد !
فولادی که نامش بزرگ است و خدماتش اندک.

وی اظهار تعجب می کند و می گوید : واقعا تعجب آور است وقتی از معاونین مدیر عامل پرسیدم که چرا از فروشگاه های شادگان خریداری نمی شود . در جواب می گویند که خریدهای ما به صورت عمده است و به طور مثال در شادگان یکجا ۵۰۰ عدد دستمال کاغذی یافت نمی شود ! در صورتی که خبر ندارند در مراسم عزاداری و مراسم جشن و سرور ، مردم شادگان جمعیتی بیش از ۲ هزار نفری در بر می گیرد که کل مایحتاج خود را از شهرستان تامین می کنند.با این حرف های عاری از صحت این شرکت سعی در شانه خالی کردن از مسئولیت خود در مقابل شهرستان شادگان دارد که یقینا ما نسبت به این بی مسئولیتی ها ساکت نخواهیم نشست.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک