کد خبر: 36006
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
احمد ابراهیمیان :

این مقام مسئول یادآور شد: با برداشت نیشکر در کشت و صنعت فارابی می‌توانیم امیدوار باشیم که تولید شکر فرآیند خوبی را طی کند و شاهد تولید شکر به میزان مطلوبی در استان باشیم.

مهندس احمد ابراهیمیان در گفتگو با پایگاه خبری خوزستان سرافراز امروز [ ۲۱اسفندماه ] ضمن اشاره به بازار آشفته شکر و لزوم تسریع در عملیات برداشت نیشکر خاطر نشان کرد : خوشبختانه شرکت کشت و صنعت نیشکر فارابی از اعتصاب هایی که کارگران برداشت نی در سایر شرکت ها اتفاق افتاد با تدابیری که به کار گرفتیم در امان ماند.

وی با یاد آوری مدیریت بهینه شرکت فارابی اذعان کرد : پیمانکاران گروهی در چند سال گذشته همکاری خوب و مؤثری با مجموعه فارابی داشتند.

ابراهیمیان مطرح کرد : پیگیری مسائل حمل و برش نی در طول ۲۴ ساعت برداشت در مزارع و یارد با استفاده ازکارشناسان مجرب و پیگیر و ایجاد هماهنگی بین مدیریت تجهیزات و یارد ،برداشت با انجام بعضی از تغییرات جزیی به طور شبانه روزی در حال انجام است.

احمد ابراهیمیان اذعان کرد : هماهنگی مستمر بین کارخانه از نظر سرعت گرفتن نی و نی بری در مزرعه با هماهنگی و اشراف مستقیم مدیر عامل شرکت [جناب مهندس بهادری و معاونت صنعت] صورت می گیرد.

این مقام مسئول یادآور شد: با برداشت نیشکر در کشت و صنعت فارابی می‌توانیم امیدوار باشیم که تولید شکر فرآیند خوبی را طی کند و شاهد تولید شکر به میزان مطلوبی در استان باشیم.

هم چنین اضافه نمود : برقراری ارتباط مستقیم با کارشناسان بخش صنعت و برنامه ریزی با توجه به شرایط بوجود آمده و پیگیری مسائل و مشکلات رانندگان تراکتورهای حمل نی از قبیل تعمیرات به موقع با همکاری گروه مستقر در تجهیزات یارد از عوامل موفقیت این شرکت در این روزهای حیاتی است.

معاون کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر فارابی مطرح کرد : برنامه ریزی فشرده و منسجم و برگزاری سه جلسه در هفته زیر نظر مدیر عامل محترم با حضور تمامی افراد درگیر در عملیات برداشت اجرایی و ستادی و بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات مالی پیمانکاران و سعی در حل این مشکلات از عوامل ایست پیدا نکردن عملیات برداشت نیشکر در شرکت فارابی علیرغم توقف کار برداشت در سایر شرکت ها شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک