کد خبر: 36003
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۹:۰۵
کسب افتخار برای خانواده صنعت حفاری :

همسر یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران موفق شد برای نخستین بار در کشور رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا در رشته مهارت های نمایشی شنای بانوان را به نام خود به ثبت رساند.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران خانم رقیه جوانمردی همسر آقای بهرام مهیاری از کارشناسان مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت درباره کسب این رکورد قدرتی در مدت زمان چهار ساعت و ۱۵ دقیقه توضیح داد: این رکورد گیری با حضور خانم مهناز کریمی داور ثبت رکورد استان خوزستان در استخر شنای امور ورزش شرکت مورد تایید و به ثبت رسید.
این بانوی ۶۰ ساله در خصوص انگیزه خود در تلاش برای دستیابی به این رکورد گفت: هدف دادن این روحیه به خانم ها است که سن یک عدد تلقی می گردد و خواستن، توانستن است و بانوان باور داشته باشند که سن و سال نباید سبب احساس ناتوانی جسمانی و سستی در آنان شود.

وی که دارای سه فرزند و دو نوه است، افزود: از سال ۸۱ ورزش شنا را به صورت حرفه ای دنبال کرده و در صدد است تا با کمک و همفکری با خانم کریمی استادش که خود شش رکورد در این عرصه را در سطح کشور در اختیار دارد، برای کسب یک رکورد جدید تلاش نماید.

خانم جوانمردی که خانه دار است تشویق همسر و فرزندانش را در این زمینه موثر و امید بخش دانست و از آقایان شاهرخی و مجموعه دست اندرکاران امور ورزش و سالمی رئیس ورزش های همگانی استان خوزستان قدردانی به عمل آورد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک