کد خبر: 36046
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۲:۵۶
سرپرست شهرداری هندیجان؛

سرپرست شهرداری هندیحان: با بسیج امکانات و آماده سازی و زیباسازی فضای شهری ، هندیجان برای استقبال از مسافران نوروزی وکاروان های راهیان نور آماده می شود.

خوزستان سرافراز/ درخشان سرپرست شهرداری هندیجان با توجه به استقبال گسترده مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور از سفر به شهر هندیجان؛ اظهار داشت: سواحل زیبای رودخانه زهره همچنین سواحل بندربهرگان وبندرسجافی روستای دهنو ازجاذبه های گردشگری این شهرستان است ، این شهرداری امسال از تمام ظرفیت خود برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی استفاده می کند.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال کلیه واحدهای شهرداری هندیجان به منظور آماده‌سازی شهر و استقبال از مهمانان نوروزی تلاش خواهند کرد.
درخشان بسیج کردن تمام نیروهای خود علاوه بر نظافت سطح شهر و آمادگی کامل به منظور استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی گفت: آسفالت‌ ، لکه‌ گیری معابر اصلی و فرعی، پاکسازی سطح شهر، زیباسازی، رفع سد معبر، رنگ‌ آمیزی جداول، بهسازی علائم و تابلوهای راهنمایی، گل کاری و کاشت نهال در پارک ها و بلوارها و میادین، اصلاح و بهسازی سیستم روشنایی پارک ها و میادین و شستشوی معابر و غیره از جمله اقداماتی است که این شهرداری در ایام نوروز انجام خواهد داد.

وی بیان کرد: شهرداری هندیجان آمادگی کامل را برای هرگونه خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی دارد.

سرپرست شهرداری هندیجان با اشاره به وظایف شهروندان در نظافت شهر عنوان کرد: مغازه‌ها و معابر خصوصی در زیباسازی شهر کمک شایان می توانند کنند که یکی از این کمک ها آزاد سازی معابر جلوی مغازه های آنان است.

درخشان سرپرست شهرداری هندیجان درپایان عنوان داشت : محمدعبدالهی بعنوان مسول ونماینده ستادسفرنوروزی شهرداری هندیجان انتخاب و ازمدیران دستگاهای اجرایی شهرستان درخواست میگردد که با ایشان جهت پذیرایی ازمسافران نوروزی همکاری لازم را داشته باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک