کد خبر: 36042
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۲:۴۵
سرپرست اداره بهزیستی شادگان مطرح کرد؛

کمپ های مجاز امکانات و تجهیزات مورد نیاز را برای افراد معتاد و ترک اعتیاد دارند اما نیاز است توجه بیشتری به کمپ ها صورت گیرد.

عزیز عذاری در گفت و گو با خبرنگار خوزستان سرافراز تعداد افراد معتاد درمان شده در کمپ‌های شهرستان را ۵۸۹ نفر برشمرد و گفت: دوره درمان در این کمپ‌ها ۲۸ روز طول می‌کشد و افراد پس از این مدت ترخیص می‌شوند.

وی دامه داد: بهزیستی شادگان اجرای طرح‌های اجتماعی و فرهنگی در راستای مبارزه و پیشگیری از اعتیاد در مناطق حاشیه‌ای و به ویژه مناطق آلوده به مواد مخدر در شهرستان را در دستور کار قرار داده است.

به گفته عذاری کمپ های ترک اعتیاد مجوز دار تحت پوشش بهزیستی فعالیت دارند و بازرسی های منظم از آنها صورت می گیرد و پلمپ کامل همه مراکز ترک اعتیاد غیر مجاز در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست اداره بهزیستی شادگان درپایان با اشاره به امکانات کمپ های ترک اعتیاد گفت: کمپ های مجاز امکانات و تجهیزات مورد نیاز را برای افراد معتاد و ترک اعتیاد دارند اما نیاز است توجه بیشتری به کمپ ها صورت گیرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک