کد خبر: 36201
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
با ورود دادستان شادگان اتفاق افتاد :

مدعی العموم شادگان خاطر نشان کرد : این اقتدار دادسرای شادگان ناشی از اجرای قانون و در راستای حفظ حقوق مردم و بیت المال می باشد.

دادستان شادگان در گفتگو با پایگاه خبری خوزستان سرافراز امروز [پنجشنبه اول فرودین ۹۸] گفت : پس از اطلاع از سوء استفاده عده ای زمین خوار از تعطیلی ابتدای سال که با استخدام حدود ۲۵ کارگر مبادرت به تصرف عدوانی اراضی ملی و طبیعی و تخریب قسمتی از یادمان شهدای گمنام دارخوین نموده بودند دادستانی شادگان در اقدامی علمی ، قانونی و فوری دستورات مقتضی به ضابطان عام و خاص و شهرداری دارخوین ، دیوار غیرمجاز احداثی توسط خود متخلفان تخريب شد.

دکتر رضاکیانی ضمن اشاره به تشکیل پرونده ی کیفری برای متصرفان ،اضافه کرد : از متخلفين تعهد گرفته شد كه خودشان مصالح را از زمين بردارند این در حالی است اکنون متصرفان در حال برداشت مصالح هستند.

مدعی العموم شادگان خاطر نشان کرد : این اقتدار دادسرای شادگان ناشی از اجرای قانون و در راستای حفظ حقوق مردم و بیت المال می باشد .حفاظت از منابع ملی و طبیعی با همراهی رسانه ها در سال ۹۸ ادامه خواهد یافت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک