کد خبر: 36357
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۶:۴۱
در راستای همیاری شرکت ملی حفاری با شهرداری اهواز صورت گرفت

در راستای همکاری شرکت ملی حفاری ایران با ستاد بحران استان خوزستان و دستگاه های اجرایی استان شماری از ماشین آلات و تجهیزات ویژه عملیات حفاری از جمله پمپ های فشار قوی (پمپ تراک) برای جمع آوری و دفع آب های سطحی و فاضلاب کلانشهر اهواز بکارگیری شدند.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ یکی از روسای عملیاتی مدیریت خدمات فنی شرکت که مسئولیت این عملیات را برعهده دارد،گفت: با توجه به درخواست ستاد بحران استان و شهرداری اهواز این تجهیزات در موقعیت جاده ساحلی در منطقه گلستان در حال تخلیه آب و فاضلاب شبکه مرکزی شهر می باشند.

شاپور صارمیان افزود: با کاربست پمپ تراک و پمپ های رودخانه ای، دست کم هر ساعت یک هزار بشکه آب جمع آوری و در محل پیش بینی شده تخلیه می گردد که در صورت اعلام نیاز تجهیزات بیشتری وارد عمل خواهد شد.

در پی بارندگی های شدید اواخر سال گذشته و روزهای نخست سال جاری شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از اعضای ستاد بحران استان خوزستان در جهت اجرای مصوبات این ستاد و همکاری و همیاری با دستگاه های اجرایی استان بخش قابل توجهی از ماشین آلات و تجهیزات عملیاتی و لجستیکی خود را بکارگیری کرده است.

این خدمات هم اکنون نیز با استفاده از افزون بر یکصد دستگاه ماشین آلات و تجهیزات نظیر کمپرسی، بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل، خود روهای کشنده و فوق سنگین، آمبولانس، خودروهای سبک کمک دار و پمپ های فشار قوی در مناطق شهری و روستایی حاشیه رودخانه های کارون و دز به صورت شبانه روزی ارایه می گردد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک